sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Konto bankowe dopasowane do klienta - jakie powinno być?

Mnogość ofert, jakie są nam prezentowane, jeśli chcemy założyć konto bankowe, może przytłaczać. Nie masz pojęcia, jak wybrać właściwe konto osobiste? Nie wiesz, co powinno zawierać i na co zwrócić uwagę by cieszyć się kontem funkcjonalnym i dopasowanym do codziennych potrzeb?

Zobacz, jakie powinno być praktyczne konto bankowe. Skup się na najważniejszych kwestiach i korzystaj z nowoczesnej bankowości!

Reklama Przede wszystkim opłacalne
Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach, dobierając właściwie ofertę banków, możesz mieć konto praktycznie bez opłat? Jeszcze do niedawna darmowe konto bankowe było tylko marzeniem wielu osób. Obecnie nie jest to trudne, zwłaszcza jeśli wcześniej zrobisz solidny research i znajdziesz wręcz idealne konto dla siebie. Koniecznie zwróć uwagę na elementy umowy, a konkretnie na opłaty pobierane bądź nie za określone usługi. Mowa tutaj m.in. o opłatach za prowadzenie rachunku bankowego, opłatach za kartę, opłatach za wypłatę z bankomatów czy stawce za wykonanie przelewu internetowego. To wszystko szczegóły, które wiele banków oferuje bezpłatnie, zapewniając przy tym klientom profesjonalną obsługę. Po co płacić za pobieranie pieniędzy z bankomatu, skoro możesz to robić za darmo? Po co ograniczać się do paru bezpłatnych przelewów miesięcznie, skoro możesz mieć ich nielimitowaną ilość, bez dodatkowych opłat? Prześwietl dobrze ofertę danego banku, skup się na kwestiach związanych z opłatami i przekonaj się, że darmowe konto bankowe jest w zasięgu Twojej ręki!

Reklama Dodatkowe funkcje, z których rzeczywiście korzystasz
Zakładając konto osobiste, bardzo często ulegamy namowom pracownika banku i decydujemy się na ofertę "naszpikowaną" dodatkowymi funkcjami. Jak się potem okazuje w praktyce, posiadając konto bankowe, nie korzystamy z nich regularnie. Co więcej, często nawet nie zdajemy sobie sprawy ze wszystkich funkcji naszego indywidualnego rachunku bankowego. Dlatego ważne jest, aby na etapie szukania idealnego konta i podpisywania umowy z bankiem dobrze zapoznać się ze szczegółami. Przelewy międzynarodowe, za które musisz dodatkowo zapłacić? Jeśli ich nie wykonujesz, nie będą Ci potrzebne. Rezygnacja z niektórych elementów pozwoli Ci na oszczędność. Dodatkowo uprościsz sobie korzystanie ze swojego rachunku bankowego i nie będziesz zmuszony pamiętać o funkcjach, z których i tak nie korzystasz. Skup się na swoich potrzebach. Przemyśl, jak często np. dokonujesz zakupów przez internet, płacisz kartą zbliżeniowo czy wybierasz gotówkę z bankomatu. Ustal swoje priorytety, jeśli chodzi o idealne konto bankowe i postaraj się przejrzeć oferty banków właśnie pod kątem swoich potrzeb!

Nowoczesne, bo nowoczesność się opłaca!
Czy wiesz, że funkcjonalne konto osobiste to konto, które jest zarazem nowoczesne? Innowacyjność na dobre weszła w świat bankowości. Konto przez Internet, szybkie przelewy czy nawet płatności telefonem - to tylko niektóre z nowoczesnych rozwiązań, jakie możesz mieć, posiadając rachunek bankowy. Nie obawiaj się innowacyjności. Wypróbuj poszczególne funkcje, dopasuj je do własnych potrzeb i przekonaj się, że tego typu ułatwienia są bardzo przydatne na co dzień!

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 350 komentarze: 0
27.04.2019, 08:50r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter