czwartek, 12 grudnia 2019 r., imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Aktualności

Zdjęcia do paszportu lub innych dokumentów? Biegnij do "Fotonu"

Już nie musisz nakładać makijażu przed wyjściem do fotografa. Zdjęcia do paszportu, który przyda ci się w czasie wakacji, szybko i tanio wykonasz w "Fotonie". W cenie podstawowy retusz twarzy oraz pakiet odbitek w atrakcyjnej cenie.

W "Fotonie" zamówisz nie tylko zdjęcia do dokumentów. Zakład oferuje wykonywanie odbitek zdjęć w niskich cenach. "Foton" oferuje także zachowanie nagrań wideo z przestarzałych i wysoce niedoskonałych kaset VHS na płytach DVD i innych nowoczesnych nośnikach pamięci.

- Za pomocą najnowszej technologii przegrywamy kasety VHS na płyty DVD oraz inne nośniki, wedle życzenia klienta - mówi Stanisław Kaczmarczyk, właściciel zakładu "Foton". - W ten sposób klienci mogą zachować nagrania z dawnych lat i oglądać je na nowo podczas rodzinnych spotkań.

Zdjęcia na pomniki
Święto Zmarłych coraz bliżej. Nie zwlekaj i już teraz zamów porcelanowe zdjęcie nagrobkowe swojego bliskiego. W ofercie doskonałej jakości fotografie kolorowe, czarno-białe, sepia, w 3D oraz na kryształach. Dostępne są różne kształty (prostokąt, serce, owal).

Fotoceramika wypalana jest w bardzo wysokiej temperaturze na najlepszej porcelanie, co gwarantuje świetną jakość i trwałość oraz odwzorowanie kolorystyczne. Zdjęcia są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz poddawane wcześniejszej obróbce cyfrowej, aby uzyskać jak najlepszą jakość. Pamiętać jednak należy, aby dostarczyć fotografię w możliwe dobrej jakości. W siedzibie firmy w cenie usługi zawarte jest skanowanie w wysokiej rozdzielczości oraz retusz, można więc dostarczyć osobiście fotografię, a wszystkim zajmie się salon fotograficzny "Foton".

W przypadku, gdy zdjęcie jest poniszczone, lub osoba na zdjęciu jest ubrana zbyt luźno, istnieje możliwość przeróbki zdjęcia w taki sposób, by sylwetka osoby ze zdjęcia znalazła się w garniturze lub eleganckiej bluzce.

Wykonanie zdjęcia na pomnik trwa do dwóch tygodni. Nie zwlekaj. Z uwagi na zbliżające się Święto Zmarłych co roku liczne grono klientów postanawia skorzystać z usługi na ostatnią chwilę. Niestety w ostatnich dniach października nie jest możliwe zagwarantowanie wykonania fotografii nagrobkowej w szybkim tempie.

W siedzibie firmy "Foton" dostępne są przykładowe egzemplarze zdjęć nagrobkowych w różnych kształtach i kolorach. Przyjdź i przekonaj się jak trwałe, estetyczne i dobrej jakości są nowoczesne zdjęcia nagrobkowe.

Upominki i drobiazgi
W "Fotonie" znajdziesz moc rozmaitych upominków w przystępnych cenach. W ofercie m.in. zdjęcia w ślicznych ramkach, fotografie na kubkach, koszulkach i wiele innych drobiazgów. Największy wybór ramek w Ostrołęce. Zdjęcia mogą zostać także utrwalone na koszulkach, parasolkach, poduszkach, filiżankach, maskotkach, kubkach i wielu innych gadżetach, których duży wybór czeka na klientów. Na kolekcjonerów czekają z kolei albumy na monety i znaczki w bardzo niskich cenach.

Zakład fotograficzny "Foton" zaprasza również do skorzystania z usług fotograficznych, wideofilmowania oraz oprawy muzycznej podczas imprez okolicznościowych, m.in. wesel, chrzcin i komunii.

Zapraszamy,

Zakład fotograficzny "Foton"
Ostrołęka, ul. Sikorskiego 3
pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00
Tel. 603-125-859

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 3243 komentarze: 0
29.04.2019, 08:57r. Drukuj
Powrót