środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zdjęcia do paszportu lub innych dokumentów? Biegnij do "Fotonu"

Już nie musisz nakładać makijażu przed wyjściem do fotografa. Zdjęcia do paszportu, który przyda ci się w czasie wakacji, szybko i tanio wykonasz w "Fotonie". W cenie podstawowy retusz twarzy oraz pakiet odbitek w atrakcyjnej cenie.

W "Fotonie" zamówisz nie tylko zdjęcia do dokumentów. Zakład oferuje wykonywanie odbitek zdjęć w niskich cenach. "Foton" oferuje także zachowanie nagrań wideo z przestarzałych i wysoce niedoskonałych kaset VHS na płytach DVD i innych nowoczesnych nośnikach pamięci.

- Za pomocą najnowszej technologii przegrywamy kasety VHS na płyty DVD oraz inne nośniki, wedle życzenia klienta - mówi Stanisław Kaczmarczyk, właściciel zakładu "Foton". - W ten sposób klienci mogą zachować nagrania z dawnych lat i oglądać je na nowo podczas rodzinnych spotkań.

Zdjęcia na pomniki
Święto Zmarłych coraz bliżej. Nie zwlekaj i już teraz zamów porcelanowe zdjęcie nagrobkowe swojego bliskiego. W ofercie doskonałej jakości fotografie kolorowe, czarno-białe, sepia, w 3D oraz na kryształach. Dostępne są różne kształty (prostokąt, serce, owal).

Fotoceramika wypalana jest w bardzo wysokiej temperaturze na najlepszej porcelanie, co gwarantuje świetną jakość i trwałość oraz odwzorowanie kolorystyczne. Zdjęcia są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz poddawane wcześniejszej obróbce cyfrowej, aby uzyskać jak najlepszą jakość. Pamiętać jednak należy, aby dostarczyć fotografię w możliwe dobrej jakości. W siedzibie firmy w cenie usługi zawarte jest skanowanie w wysokiej rozdzielczości oraz retusz, można więc dostarczyć osobiście fotografię, a wszystkim zajmie się salon fotograficzny "Foton".

W przypadku, gdy zdjęcie jest poniszczone, lub osoba na zdjęciu jest ubrana zbyt luźno, istnieje możliwość przeróbki zdjęcia w taki sposób, by sylwetka osoby ze zdjęcia znalazła się w garniturze lub eleganckiej bluzce.

Wykonanie zdjęcia na pomnik trwa do dwóch tygodni. Nie zwlekaj. Z uwagi na zbliżające się Święto Zmarłych co roku liczne grono klientów postanawia skorzystać z usługi na ostatnią chwilę. Niestety w ostatnich dniach października nie jest możliwe zagwarantowanie wykonania fotografii nagrobkowej w szybkim tempie.

W siedzibie firmy "Foton" dostępne są przykładowe egzemplarze zdjęć nagrobkowych w różnych kształtach i kolorach. Przyjdź i przekonaj się jak trwałe, estetyczne i dobrej jakości są nowoczesne zdjęcia nagrobkowe.

Upominki i drobiazgi
W "Fotonie" znajdziesz moc rozmaitych upominków w przystępnych cenach. W ofercie m.in. zdjęcia w ślicznych ramkach, fotografie na kubkach, koszulkach i wiele innych drobiazgów. Największy wybór ramek w Ostrołęce. Zdjęcia mogą zostać także utrwalone na koszulkach, parasolkach, poduszkach, filiżankach, maskotkach, kubkach i wielu innych gadżetach, których duży wybór czeka na klientów. Na kolekcjonerów czekają z kolei albumy na monety i znaczki w bardzo niskich cenach.

Zakład fotograficzny "Foton" zaprasza również do skorzystania z usług fotograficznych, wideofilmowania oraz oprawy muzycznej podczas imprez okolicznościowych, m.in. wesel, chrzcin i komunii.

Zapraszamy,

Zakład fotograficzny "Foton"
Ostrołęka, ul. Sikorskiego 3
pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00
Tel. 603-125-859

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 3243 komentarze: 0
29.04.2019, 08:57r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
PWSIP

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Kangurek
Ynet.pl
Sklep Enter