wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Konferencja "Autyzm wystarczy zrozumieć" (zdjęcia)

Fot. Urząd Miasta w OstrołęceKlub Rodziców JiM Ostrołęka i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika zorganizowały konferencję "Autyzm wystarczy zrozumieć". Zebrani w ostrołęckim OCK mieli okazję do wysłuchania ciekawych wykładów.

Konferencja zainteresowała wielu mieszkańców, którzy z zainteresowaniem słuchali informacji o problemach z jakimi zmagają się ludzie z autyzmem. Spotkanie przeprowadzone w małej sali kinowej Ostrołęckiego Centrum Kultury było szansą na wymianę doświadczeń dla osób wspierających na co dzień osoby z tą przypadłością.

Reklama Na spotkanie przybyli: członkowie rodzin, terapeuci, nauczyciele, logopedzi, pracownicy oświaty. Miasto Ostrołęka reprezentowali wiceprezydent Maciej Kleczkowski i dyrektor wydziału oświaty Anna Gocłowska.

Autyzm z perspektywy rodzica zaprezentowali w formie prezentacji Katarzyna Dzbeńska, Anna Grabowska, Anna Ejzemberg i Olga Strzeszewska. Certyfikowane terapeutki behawioralne, nauczycieli Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku - Ewa Śniegowska i Grażyna Romanowska zaprezentowały program "Uczeń z Autyzmem i Zespołem Aspergera w szkole". Uczestnicy spotkania mieli możliwość w panelu dyskusyjnym zadawać pytania specjalistom.

Spotkanie odbyło się w piątek 26 kwietnia w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Więcej zdjęć na stronie ratusza.
Wyświetleń: 781 komentarze: 2
29.04.2019, 10:44r. Drukuj
Powrót


stalker malina @ 20:32, 29.04.2019

IP: 37.47...215

autyzm- wystarczy nie szczepić gównem zaraz po porodzie i macie teraz gojskie rodzice karę za swoją głupotę- żyć z Tym czym że w każdej chwili nóż Wam sprzeda ba! ledwo główkę widać a strzykawka z aluminium i rtęcią gotowa i żaden ch... Mnie nie przekona! ale teraz co się dzieje z Ziębą? że Chlorofil czyli TRAWA jest.... lekiem

ja... @ 22:56, 01.05.2019

IP: 37.7...243

...swojej córki nie szczepiłem i przynajmniej jednego jestem pewien: autyzmu mieć nie będzie.