sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego uczniów ZSP w Kadzidle (zdjęcia)

Fot. Starostwo Powiatowe w OstrołęceŚwiadectwo ukończenia szkoły odebrali w ubiegłym tygodniu uczniowie klasy IV Technikum kształcącego w zawodach technik agrobiznesu i technik technologii żywności.

"Nie uda się nam mieć wszystkiego naraz, coś się kończy, żeby coś mogło trwać" - to słowa, które przyświecały uroczystości zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas IV technikum.

Reklama - Czas nauki 28 absolwentów w murach Zespołu Szkół Powiatowych podsumowała Beata Piasta, która zwróciła uwagę na ich sukcesy sportowe i udział w promocji szkoły i apelach. Małgorzata Kuśmierczyk z Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Ostrołęce wręczyła Kamilowi Kozonowi (IV TA) Okolicznościową Nagrodę Starosty Ostrołęckiego dla Najlepszego Absolwenta. Wychowawczyni wraz z kierownik kształcenia praktycznego wręczyły młodzieży świadectwa ukończenia szkoły - czytamy w relacji z uroczystości na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

Osoby najbardziej zaangażowane w życie szkoły zostały wyróżnione dyplomami i książkami. Nie zabrakło przemówienia maturzystów i podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz przybyłych gości. Samorząd uczniowski nie zapomniał o kończących naukę koleżankach i kolegach i wręczył im drobne upominki, które będą przypominały szkołę.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbyła się 26 kwietnia br. w ZSP w Kadzidle.

Zobacz zdjęcia na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.
Wyświetleń: 587 komentarze: 0
30.04.2019, 09:22r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter