wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Policjanci kontynuują akcję "Majowy weekend 2019"

Fot. KMP w OstrołęcePolicjanci informują o trwającej akcji "Majowy weekend 2019". Od poniedziałku trwają wzmożone działania funkcjonariuszy mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. Okres majówki to dla mundurowych czas szczególnie pracowity.

Każdej doby na drogach, nad naszym bezpieczeństwem czuwają policjanci ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy policji, są to zarówno policjanci umundurowani, jak po cywilnemu. Do zapewnienia bezpieczeństwa wykorzystywane są radiowozy oznakowane, nieoznakowane, wideorejstratory oraz motocykle. Cieszy fakt, że prowadzone działania przynoszą pożądany efekt.

Reklama - Dotychczasowe wyniki działań są bardzo dobre. Od ich rozpoczęcia nie zanotowano żadnych poważnych zdarzeń drogowych, odnotowano jedynie kilka stłuczek. Ponadto mundurowi udaremnili jazdę 5 pijanym kierowcom, te osoby w najbliższym czasie odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem. W dalszym ciągu apelujemy do naszych mieszkańców o odpowiedzialność i rozsądek. Pamiętajmy, że pośpiech i brawura "za kółkiem" mogą mieć tragiczne skutki - informuje rzecznik KMP w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Funkcjonariusze przypominają także, że jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem za które grozi do 2 lat więzienia. Każdy planujący jazdę kierowca ma możliwość anonimowego sprawdzenia stanu swojej trzeźwości u dyżurnego ostrołęckich policjantów.
Wyświetleń: 1124 komentarze: 0
02.05.2019, 11:04r. Drukuj
Powrót