poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Idealny dron na podróż - Mantis Q

Ostatnia dekada przyniosła nam wiele zdumiewających nowinek technologicznych, których fenomenem są z pewnością drony, które dozwolone do użytku przez osoby prywatne, zapewniają dzisiaj możliwość oglądania zdjęć i filmów nieobecnych niegdyś w naszym życiu.

Małe, wydajne i wytrzymałe pojazdy są obiektem westchnień fanów technologicznych nowinek, a także osób ceniących sobie uchwycenie magicznych momentów ich wypraw po świecie. Filmy na serwisie YouTube mówią same za siebie, przy pomocy drona można pokazać sztukę otaczającej nas natury lub wielkomiejskich metropolii.

Reklama Jeśli jesteś sympatykiem dronów podczas wszelkiego rodzaju wycieczek, z pewnością zainteresuje Cię dron idealny na każdą podróż, będący poręcznym, wytrzymałym i wydajnym sprzętem pozwalającym na przeżycie swojej wyprawy z zupełnie innej, nieznanej dotąd perspektywy.

Dron Mantis Q
Opowiemy o dronie Mantis Q, nowince technologicznej firmy Yuneec, który dzięki wysoce zaawansowanej budowie jest urządzeniem małych rozmiarów, lecz posiadającej atrybuty wysokiego kalibru.

Budowa zapewniająca wysoką oszczędność energetyczną, a także wytrzymała bateria pozwalająca na niemal 33 minuty loty, to klasa sama w sobie, pozwalająca na uchwycenie ważnych dla Ciebie wydarzeń w wysokiej jakości. Ważący niecałe pół kilo dron jest fenomenalnym kompanem podczas wypraw w odległe od cywilizacji miejsca, gdzie funkcjonalność naszego ekwipunku i jego lekkość są w stanie zapewnić nam bezpieczną podróż. Dzięki tak małej wadze, Mantis Q jest niezauważalnym ciężarem, który dodatkowo dzięki małym rozmiarom jest najbardziej kompaktowym dronem na świecie.

Reklama Uchwyć nieuchwytne
Dzięki znajdującej się w dronie kamerze o jakości 4K UHD, Mantis Q jest w stanie zapewnić nam doznania najwyżej jakości zdjęć i filmów obecnie dostępnych na rynku. Kamera pozwala na 20 stopniowy kąt nachylenia w górę, i ponad 90 stopniowy w dół, pozwalając na pionowy wgląd na zdarzenia dziejące się dokładnie pod dronem. Dodatkowym smaczkiem są z pewnością ustawienia które posiada Mantis Q, dzięki opcją automatycznego lotu jesteśmy w stanie zezwolić dronowi na dotarcie do odpowiedniego punktu, statyczny lot, lub wykonywanie ciągłych obrotów wokoło wskazanego punktu.

Cechy Mantis Q
- 33 minutowy czas trwania lotu,
- Wykrywanie twarzy - Mantis Q pozwala na automatyczne wykonywanie selfie,
- Kompaktowa budowa - mała waga i wysoka poręczność,
- Rozdzielczość 4k - najwyższa jakość filmów i zdjęć,
- Śledzenie w ruchu - pozwala na śledzenie ruchomych fragmentów obrazu, jak np. ludzie,
- Tryb sportowy - umożliwiający lot z prędkością 70 km/h,
- Kontrola głosowa - możliwość pracy z dronem za pomocą głosu.

Reklama Inteligentne tryby lotu
- Podróż - lot w prostej linii z opcją automatycznego powrotu,
- Punkt zainteresowania - wybranie obiektu w polu widzenia drona zaowocuje automatycznym krążeniem wokoło punktu,
- Powrót - inteligenta opcja powrotu do miejsca startu Mantis Q.

Kompan idealny
Wybierając przenośnego, nowatorskiego drona na podróż, kompanem idealnym stanie się Mantis Q, który dzięki swoim niebywałym osiągom, kompaktowej budowie i wysokiej jakości kamery zapewni nam przeżycie doznań nieobecnych nigdzie indziej. Każda wyprawa z Mantis Q będzie unikatowym doznaniem którego momenty zostaną uwiecznione na zawsze.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 912 komentarze: 0
03.05.2019, 08:39r. Drukuj
Powrót