środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

"Szewc Kopytko i Kaczor Kwak" w OCK (zdjęcia)

W niezwykły nastrój wprawili dzieci i rodziców aktorzy Teatru Lalki i Aktora z Łomży, którzy w niedzielę w Ostrołęckim Centrum Kultury zaprezentowali spektakl zatytułowany "Szewc Kopytko i Kaczor Kwak". Publiczność bawiła się wspaniale przy muzyce i żartach aktorów.

Mieszkańcy, którzy skorzystali z zaproszenia na występ w ramach cyklu "Godziny dla Rodziny", nie kryli zadowolenia, po wyjściu z sali.

Reklama Teatr Lalki i Aktora z Łomży to jedna z najbardziej oczekiwanych grup w Ostrołęckim Centrum Kultury. Niedzielne widowisko także było bardzo udane, śmieszne i wesołe.

Główny bohater spektakl Kopytko jest szewskim uczniem i zarazem psotnym młodzieńcem pełnym życia. Gdy za swoje wybryki zostaje skarcony przez swego majstra, rzuca pracę i wyrusza w świat, szukając wesołych przygód i beztroskiego życia. W drodze spotyka Kaczora Kwaka, osobnika o podobnych cechach - lekkoducha i psotnika, szukającego w życiu tylko wesołych i przyjemnych wrażeń.

Kopytko i Kwak potrafią zajść za skórę każdemu, kogo spotkają na drodze. Swoje niczym nie skrępowane zamiłowanie do psot i żartów potrafią jednak w końcu wykorzystać we właściwy sposób, ratując chorego Króla Powidło i zyskując sobie uznanie w oczach dworu i Królewny.

Zobacz zdjęcia:
"Szewc Kopytko i Kaczor Kwak" w OCK

Więcej zdjęć: "Szewc Kopytko i Kaczor Kwak" w OCK
Wyświetleń: 886 komentarze: 0
05.05.2019, 13:43r. Drukuj
Powrót