sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Podsumowanie policyjnych działań: zero wypadków

Fot. KMP w OstrołęceZero osób zabitych, zero osób rannych, zero wypadków drogowych - tak w skrócie podsumowano działania prowadzone przez ostrołęckich policjantów podczas długiego weekendu. Mundurowi dziękują za dostosowanie się do licznych apeli dotyczących ostrożności.

Od początku długiego weekendu na drogi naszego miasta i powiatu skierowano zwiększoną liczbę policjantów. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem zarówno na głównych trasach, ale także na drogach lokalnych. Do działań wykorzystywali laserowe mierniki prędkości, wideorejestratory oraz policyjne motocykle.

Reklama - Na podkreślenie wskazują bardzo dobre efekty tych działań, które są najlepsze od wielu lat. Podczas minionego długiego weekendu nie zanotowano żadnego wypadku drogowego, w którym osoba zostałaby ranna lub zabita. Doszło jedynie do kilku stłuczek oraz zdarzeń z dziką zwierzyną leśną - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Dużo pracy mieli także policjanci z ostrołęckiego wydziały patrolowego, którzy podjęli ponad sto interwencji domowych. Związane one były głównie z konfliktami rodzinnymi zaistniałymi pod wpływem alkoholu.

- Dziękujemy naszym mieszkańcom za odpowiedzialność podczas długiego weekendu i dostosowanie się do apeli dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa - dodaje asp. Tomasz Żerański.
Wyświetleń: 964 komentarze: 0
06.05.2019, 12:03r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter