sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Koncert formacji IzaLatynoscy Brothers (wideo)

Multimedialne Centrum Natura w Ostrołęce zaprasza w najbliższą sobotę 11 maja na koncert formacji Iza&Latynoscy Brothers. Koncert realizowany jest w ramach projektu "W Rytmie Europy" współfinansowanego przez Miasto Ostrołęka. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wraz zespołem gościnnie wystąpi Luis Nubiola (Kostaryka) na saksofonie altowym oraz brazylijski gitarzysta Nelson Latif. Muzyczna podróż nad oceany bossa novy, rumby i salsy. Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska, czerpiąc inspiracje z twórczości poetów polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z nimi dialog. W efekcie powstała płyta, która snuje opowieści niewyczerpanych tematów piosenki - miłości, rozstań, szalonych tańców i uniesień.

Piękne melodie rodem z lat 50-tych XX wieku flirtują z tekstem, przenosząc odbiorców do zapomnianych szlagwortów i melodyjnych refrenów. Muzyka doskonała dla każdego słuchacza, który najzwyczajniej w świecie tęskni za dobrą piosenką. Iza & Latynoscy Brothers to muzycy, którzy na stałe wpisali się w nurt polskiej muzyki.

Wstęp wolny! 11 maja godz. 19.00.

Zapraszamy,

Multimedialne Centrum Natura
Ostrołęka, ul. Natury 7
Multimedialne Centrum Natura, tel. 516-491-060
Restauracja Natura, tel. 507-952-146
mcnatura.plArtykuł sponsorowany
Wyświetleń: 1609 komentarze: 0
08.05.2019, 10:58r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter