środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

"Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa"

"Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa" to nie tylko hasło ciekawych debat społecznych, ale też właściwa reakcja na przykład na osoby, które bez celu przebywają w rejonie naszych domów, bądź też chodzą po klatkach schodowych i w rejonie bloków.

Bardzo często to właśnie sygnały mieszkańców mają ogromny wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa. Odpowiednia reakcja przyczynia się do zatrzymania sprawców.

Reklama - Pamiętajmy, że szybkie zgłoszenie, to szybka reakcja, dlatego kiedy widzimy w pobliżu miejsca naszego zamieszkania obcy samochód jeżdżący bez celu bądź stojący zaparkowany poinformujmy o tym policjantów. Tak samo sytuacja przedstawia się w rejonie bloków. Obce osoby chodzące bez celu po klatkach schodowych również powinny wzbudzić naszą czujność - zaznacza asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Tego typu zgłoszeń można dokonywać całkowicie anonimowo bezpośrednio do dyżurnego ostrołęckich policjantów pod numer telefonu (29) 760-14-24.

- Podczas przekazywania zgłoszenia starajmy się zapamiętać jak najwięcej szczegółów o podejrzanych osobach lub samochodach np. markę i kolor pojazdu, numery rejestracyjne, a także ubiór osób, które wzbudzają nasze obawy - podkreśla asp. Żerański.
Wyświetleń: 565 komentarze: 0
09.05.2019, 10:29r. Drukuj
Powrót