wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

100 serc na 100-lecie TPD w Ostrołęce (zdjęcia)

Fot. TPD OstrołękaZ okazji stulecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce, zorganizowano uroczysty marsz na trasie z Przedszkola Miejskiego nr 5 do placówki TPD w Ostrołęce, rajd rowerowy oraz piknik pod hasłem "Zdrowo jem, więcej wiem - mam szanse na 100 lat życia".

Dzieci i młodzież z placówek TPD oraz przedszkolaki z "piątki" wraz z opiekunami i nauczycielami oraz prezes TPD Hanną Grądzką wyruszyli w trasę niosąc transparenty i baloniki.

Reklama Dalsza część pikniku odbyła się na terenie przedszkolnego boiska, gdzie czekały na dzieci i młodzież różnego rodzaju konkursy m.in. na temat działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, w którym przedszkolaki wykazały się ogromną wiedzą. Następnie były zabawy z chustą animacyjną, tunelem, konkurs o zdrowym odżywianiu, puszczanie dużych baniek mydlanych, a na koniec tory przeszkód dostosowane do wieku uczestników.

- Dzieci bardzo ochoczo uczestniczyły we wszystkich zabawach oraz konkursach, gdzie mogły pochwalić się swoją wiedzą. Spotkanie to było zdrowe, kolorowe i pełne radości - czytamy w relacji z wydarzenia.

Reklama Dzieci z myszynieckiej placówki 100-lecie TPD uczciły rajdem rowerowym. Podczas jednodniowej wyprawy po Puszczy Zielonej pokonały wspólnie 100 kilometrów, które zadedykowały Towarzystwu Przyjaciół Dzieci.

- Podczas wycieczki odbyła się gra terenowa pod hasłem "Kurpsiowska Zaklepa" - Quest Rowerowy. Przybliża on kulturę i tradycję regionu oraz walory przyrodnicze Kurpiowszczyzny. Podczas tej gry dzieci odwiedziły najciekawsze miejsca w Czarni i okolicy, wykonały zadania, aby odgadnąć hasło i odnaleźć ukryty skarb. Podczas rajdu nie zabrakło konkursu o Towarzystwie Przyjaciół Dzieci - relacjonują uczestnicy.

Imprezy przygotowały: Ewelina Wronka, Magdalena Piersa, Edyta Waszkiewicz, Paulina Biedrzycka i Joanna Kulesik.

Zobacz zdjęcia na stronie TPD w Ostrołęce.
Wyświetleń: 618 komentarze: 1
10.05.2019, 09:08r. Drukuj
Powrót


katarzyna @ 21:56, 10.05.2019

IP: 2003:c8...c827

Kolejnych stu lat. 💮