sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Festiwal Piosenki Religijnej w Goworowie

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie zaprasza na kolejną edycję Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie. Będzie to już XXIII edycja słuchowiska, w którym młodzież pokazuję piękno pieśni religijnych. Festiwal wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń gminy Goworowo i powiatu.

Udział w festiwalu biorą soliści, zespoły, schole i chóry. Organizatorzy Gościli już wykonawców z: Kolna, Ostrołęki, Wąsewa, Ostrowi Mazowieckiej, Różana, Czerwina, Lelisa, Długosiodła, Szelkowa, Krasnosielca, Lubiela i Goworowa. Na miejscu pojawi się wielu młodych i utalentowanych wykonawców.

Reklama Dla wykonawców przewidziano nagrody i szczególne wyróżnienia. Celem festiwalu jest: uświadomienie młodzieży ogromnego bogactwa piosenki religijnej, stanowiącej dziedzictwo narodowej kultury, ogólne umuzykalnienie młodzieży oraz podnoszenie poziomu ich ogólnej wiedzy estetycznej i potrzeb kulturalnych.

Tegoroczna edycja odbędzie się w piątek 17 maja w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie. Początek o godz. 10.00.
Wyświetleń: 891 komentarze: 1
11.05.2019, 08:55r. Drukuj
Powrót


rolnik @ 20:16, 14.05.2019

IP: 95.49...191

Dlaczego nie w niedzielę

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter