poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Fat-Bike

Aktualności

Festiwal Piosenki Religijnej w Goworowie

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie zaprasza na kolejną edycję Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie. Będzie to już XXIII edycja słuchowiska, w którym młodzież pokazuję piękno pieśni religijnych. Festiwal wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń gminy Goworowo i powiatu.

Udział w festiwalu biorą soliści, zespoły, schole i chóry. Organizatorzy Gościli już wykonawców z: Kolna, Ostrołęki, Wąsewa, Ostrowi Mazowieckiej, Różana, Czerwina, Lelisa, Długosiodła, Szelkowa, Krasnosielca, Lubiela i Goworowa. Na miejscu pojawi się wielu młodych i utalentowanych wykonawców.

ReklamaDla wykonawców przewidziano nagrody i szczególne wyróżnienia. Celem festiwalu jest: uświadomienie młodzieży ogromnego bogactwa piosenki religijnej, stanowiącej dziedzictwo narodowej kultury, ogólne umuzykalnienie młodzieży oraz podnoszenie poziomu ich ogólnej wiedzy estetycznej i potrzeb kulturalnych.

Tegoroczna edycja odbędzie się w piątek 17 maja w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie. Początek o godz. 10.00.

Odsłon: 738 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 08:55, 11.05.2019r. Drukuj
Powrót


rolnik @ 20:16, 14.05.2019

IP: 95.49...191

Dlaczego nie w niedzielę

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót