niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Skrzynka skarg: zniszczone pobocze drogi Gaczyska-Drążdżewo

Fot. czytelnikSkrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
W związku z wypadkiem, do którego doszło na odcinku drogi Gaczyska-Drążdżewo 15 marca 2019 r., zwracam się do zarządcy drogi. Jesienią zeszłego roku, na odcinku kilku kilometrów, pobocze zostało bardzo zniszczone.

Obecnie stan poboczy po obu stronach zagraża bezpieczeństwu użytkowników drogi.

Reklama Nawierzchnia została zepchnięta w kierunku rowów, przez co pobocze zostało bardzo obniżone. Każdy kierujący, który wyprzedzając inny pojazd, zjedzie z asfaltu, jest narażony na utratę panowania nad pojazdem. Proszę o odpowiedź na pytania: W jakim celu pobocze zostało tak bardzo obniżone? Czy prace na poboczach były związane z przygotowaniami do remontu drogi? Dlaczego nie ma żadnego oznakowania ostrzegającego o ubytkach nawierzchni na poboczach oraz asfaltu na krawędziach drogi? Czy i kiedy planowana jest naprawa uszkodzonych w wyniku prac poboczy? Stan pobocza jest widoczny na zdjęciu.

Reklama Odpowiada Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce:
Z uwagi na wzmożony ruch samochodów ciężkich na wspomnianej drodze - zwłaszcza pojazdów przewożących mleko oraz wysoką prędkość jaką osiągają poruszające się pojazdy, następuje szybkie niszczenie poboczy. Pobocza są na bieżąco remontowane i uzupełniane destruktem. Zawiadamiamy, że zarówno występowanie zaniżonych poboczy jak i nierówności krawędzi nawierzchni jest oznakowane ostrzegawczymi znakami pionowymi.

Wyświetleń: 1996 komentarze: 1
11.05.2019, 10:54r. Drukuj
Powrót


Wójt @ 09:09, 13.05.2019

IP: 46.170...250

... oraz wysoką prędkość jaką osiągają poruszające się pojazdy, następuje szybkie niszczenie poboczy...
to chyba żart... na drodze jest dozwolone 90 km/h i to maksymalna prędkość jaką osiąga samochód ciężarowy wiec zrzucanie winy na wysokie prędkości to absurd!!!
Ktoś przed wyborami na jesieni postanowił spie*rzyć pobocza, puszczając równarkę która je tylko zepsuła.
Nic nie jest na bieżąco remontowane i uzupełniane destruktem ta droga to porażka

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter