piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

IzaLatynoscy Brothers oraz tańce pod chmurką w Centrum Natura (zdjęcia, wideo)

Wspaniała muzyka, tańce pod chmurką oraz smaczne jedzenie - na te atrakcje zaprosiło mieszkańców Ostrołęki Multimedialne Centrum Natura. Gwiazdą dnia była formacja Iza&Latynoscy Brothers z którym gościnnie wystąpili Luis Nubiola z Kostaryki oraz Nelson Latif z Brazylii.

Koncert był zrealizowany w ramach projektu "W Rytmie Europy".

Reklama Dla wszystkich uczestników była to muzyczna podróż nad oceany bossa novy, rumby i salsy. Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska, czerpiąc inspiracje z twórczości poetów polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z nimi dialog. W efekcie powstała płyta, która snuje opowieści niewyczerpanych tematów piosenki - miłości, rozstań, szalonych tańców i uniesień.

Piękne melodie rodem z lat 50-tych XX wieku flirtują z tekstem, przenosząc odbiorców do zapomnianych szlagwortów i melodyjnych refrenów. Muzyka doskonała dla każdego słuchacza, który najzwyczajniej w świecie tęskni za dobrą piosenką. Iza & Latynoscy Brothers to muzycy, którzy na stałe wpisali się w nurt polskiej muzyki.

Podczas wydarzenia goście mogli skorzystać z usług Restauracji Natura, w której nie brakowało zdrowych przekąsek, wyśmienitych dań oraz smacznych deserów. Do dyspozycji gości dostępny był też ogródek z parasolami, gdzie królowały grill oraz stoiska z napojami.

Koncert odbył się w sobotę 11 maja br. w Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Iza&Latynoscy Brothers oraz tańce pod chmurką w Centrum Natura

Więcej zdjęć: Iza&Latynoscy Brothers oraz tańce pod chmurką w Centrum NaturaWyświetleń: 1243 komentarze: 1
11.05.2019, 21:56r. Drukuj
Powrót


Iza @ 19:45, 12.05.2019

IP: 31.0...166

Wspaniały występ, który poderwal publikę do tańca. Pani Iza piękna, zdolna. W głosie ma hanię Banaszak i cesarie ewore. Cudni Muzycy czarodzieje. Uczta zmysłów pani Doroto, wspaniała robota

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter