poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Fat-Bike

Aktualności

Iza&Latynoscy Brothers oraz tańce pod chmurką w Centrum Natura (zdjęcia, wideo)

Wspaniała muzyka, tańce pod chmurką oraz smaczne jedzenie - na te atrakcje zaprosiło mieszkańców Ostrołęki Multimedialne Centrum Natura. Gwiazdą dnia była formacja Iza&Latynoscy Brothers z którym gościnnie wystąpili Luis Nubiola z Kostaryki oraz Nelson Latif z Brazylii.

Koncert był zrealizowany w ramach projektu "W Rytmie Europy".

ReklamaDla wszystkich uczestników była to muzyczna podróż nad oceany bossa novy, rumby i salsy. Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska, czerpiąc inspiracje z twórczości poetów polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z nimi dialog. W efekcie powstała płyta, która snuje opowieści niewyczerpanych tematów piosenki - miłości, rozstań, szalonych tańców i uniesień.

Piękne melodie rodem z lat 50-tych XX wieku flirtują z tekstem, przenosząc odbiorców do zapomnianych szlagwortów i melodyjnych refrenów. Muzyka doskonała dla każdego słuchacza, który najzwyczajniej w świecie tęskni za dobrą piosenką. Iza & Latynoscy Brothers to muzycy, którzy na stałe wpisali się w nurt polskiej muzyki.

Podczas wydarzenia goście mogli skorzystać z usług Restauracji Natura, w której nie brakowało zdrowych przekąsek, wyśmienitych dań oraz smacznych deserów. Do dyspozycji gości dostępny był też ogródek z parasolami, gdzie królowały grill oraz stoiska z napojami.

Koncert odbył się w sobotę 11 maja br. w Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Iza&Latynoscy Brothers oraz tańce pod chmurką w Centrum Natura

Więcej zdjęć: Iza&Latynoscy Brothers oraz tańce pod chmurką w Centrum NaturaOdsłon: 1083 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 21:56, 11.05.2019r. Drukuj
Powrót


Iza @ 19:45, 12.05.2019

IP: 31.0...166

Wspaniały występ, który poderwal publikę do tańca. Pani Iza piękna, zdolna. W głosie ma hanię Banaszak i cesarie ewore. Cudni Muzycy czarodzieje. Uczta zmysłów pani Doroto, wspaniała robota

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót