sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zakłady specjalne w Fortunie. Typuj "Grę o tron", brexit i Eurowizję

Zakłady bukmacherskie kojarzą się większości z miejscem, gdzie można typować wyniki meczów piłkarskich, zwycięzcę walki bokserskiej czy triumfatora wyścigu żużlowego. To oczywiście prawda.

Jednak z biegiem lat w ofertach polskich bukmacherów zaczęły pojawiać się zakłady związane ze zbliżającymi się wydarzeniami politycznymi, kulturalnymi i społecznymi w kraju i zagranicą.

Sporo tego typu zdarzeń znajdziemy u jednego z najpopularniejszych legalnych bukmacherów online - Fortunie

Kiedy Wielka Brytania wyjdzie z Unii Europejskiej?
To pytanie zadają sobie nie tylko Brytyjczycy, Szkoci czy Irlandczycy. Jest to bardzo ważna kwestia dla ponad miliona Polaków mieszkających na Wyspach, ale też dla tych w kraju. Konsekwencje brexitu mogą być odczuwalne podczas podróży samolotowych do Wielkiej Brytanii, przewiduje się również, że wiele firm tam zarejestrowanych upadnie i znacznie zmniejszy się eksport polskich produktów. Nie dziwi zatem fakt, że w ofercie zakładów specjalnych Fortuny, w kategorii "polityka" znajdziemy pytanie o wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, a dokładniej o jego termin. Bukmacher pyta również, czy do końca 2019 roku odbędzie się kolejne referendum w sprawie członkostwa w UE.

W kategorii "polityka" znajdziemy jeszcze dwa zakłady związane z Wielką Brytanią. Pierwsze pytanie dotyczy tego, w którym roku odbędą się kolejne wybory powszechne. Możemy również wytypować kto będzie następnym premierem po Teresie May.

Fortuna proponuje też typowanie wyborów prezydenckich w USA, gdzie do wyboru mamy aż 30 nazwisk. Wśród nich Michelle Obama czy Hilary Clinton, ale również osoby znane z innych dziedzin niż polityka, na przykład: Bill Gates, Kanye West i Mark Zuckerberg.

Zwycięzca Big Brothera i Tańca z gwiazdami
Dla osób, które nie interesują się polityką Fortuna przygotowała sekcję "rozrywka", w której znajdziemy zakłady na bieżące wydarzenia kulturalne oraz programy i seriale telewizyjne. W tej sekcji nie mogło oczywiście zabraknąć zakładów na najpopularniejszy aktualnie serial na świecie "Gra o tron". Bukmacher proponuje trzy zdarzenia do wyboru.

Po pierwsze: kto umrze w trakcie 8. sezonu? Jak wiedzą fani serialu, jest to ostatnia seria kultowej opowieści o krainie Westeros, więc wszystko może się zdarzyć. Wybierać możemy spośród 12 postaci, między innymi Aryą Stark, Cersei Lannister i Sansą Stark. Dodatkowo Fortuna zestawia też pary bohaterów serialu z pytaniem - kto umrze wcześniej. Trzeci zakład dotyczy śmiałka, który zabije Cersei Lannister. Zaproponowano sześć nazwisk, jest też możliwość postawienia na odpowiedź, że nikt nie zgładzi złej królowej.

W "rozrywce" znajdziemy zakłady na popularny program taneczny "Taniec z gwiazdami". Kto odpadnie z programu, a kto zdobędzie kryształową kulę? Można sprawdzić swoją intuicję typując nazwiska gwiazd.

Po latach do polskiej telewizji powrócił bardzo popularny niegdyś program "Big brother". Pierwsza edycja tego programu była niesamowicie popularna, niemal każdy Polak wiedział co działo się w domu wielkiego brata. Najnowsza edycja programu emitowana jest na antenie stacji TVN 7. Osoby, które go śledzą mogą obstawić kto opuści dom.

W połowie maja rozpocznie się rywalizacja w Konkurs Piosenki Eurowizji 2019. Reprezentanci z ponad 40 krajów będą walczyli o zaszczytny tytuł. Najpierw trzeba awansować do finału. Fortuna pyta, który z krajów: Czechy, Polska czy Rumunia - się do niego dostaną. Oczywiście można też postawić na zwycięzcę konkursu.

Wycieczka w kosmos
W sekcji zakładów specjalnych znaleźć można podkategorię: "społeczeństwo". Znajduje się w niej aktualnie tylko jeden zakład, ale za to bardzo ciekawy. Dotyczy on podróży na Marsa. Która firma jako pierwsza wyśle człowieka na tę planetę? Do końca którego roku człowiek stanie na powierzchni Marsa? Jeśli macie przeczucia co do tych wydarzeń możecie je obstawić w Fortunie.

Jak widać u bukmachera Fortuna każdy znajdzie coś dla siebie. Zakłady specjalne są alternatywą dla osób, które chciałyby się zabawić, ale niekoniecznie ich konikiem jest sport. Oczywiście oferta tych zakładów zmienia się, w zależności od tego jakie medialne wydarzenie odbędzie się w najbliższym czasie. Dlatego warto co jakiś czas ją sprawdzać, by znaleźć coś co nas interesuje.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 966 komentarze: 0
13.05.2019, 14:26r. Drukuj
Powrót