poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Fat-Bike

Aktualności

Piknik rodzinny z udziałem mundurowych

Fot. KMP w OstrołęceW minioną sobotę ostrołęccy funkcjonariusze wzięli udział w pikniku rodzinnym, zorganizowanym z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Nie zabrakło pytań na temat służby w policji oraz chętnych do odwiedzenia stanowiska profilaktycznego.

Uczestnicy pikniku mogli skorzystać z symulatora jazdy motorowerem oraz przyjrzeć się z bliska sprzętowi wykorzystywanemu na co dzień w policyjnej służbie.

Reklama- Organizatorzy pikniku zaprosili do współudziału w jego organizacji służby mundurowe - policję, Grupę Ratowniczą Nadzieja, straż pożarną, Legię Nadnarwiańską, funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Przytułach Starych, wojsko polskie i Nadleśnictwo Ostrołęka. Dzięki temu, na uczestników tej imprezy, prócz pięknych motocykli i samochodów, które można było obejrzeć, czekało wiele atrakcji związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem naszych mieszkańców - informują ostrołęccy policjanci.

Dzięki symulatorowi jazdy na motorowerze miłośnicy jazdy na dwóch kółkach w różnym wieku mogli w sposób całkowicie bezpieczny doskonalić swoje umiejętności.

Piknik odbył się w sobotę 11 maja.

Odsłon: 845 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:28, 15.05.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót