poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Piknik rodzinny z udziałem mundurowych

Fot. KMP w OstrołęceW minioną sobotę ostrołęccy funkcjonariusze wzięli udział w pikniku rodzinnym, zorganizowanym z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Nie zabrakło pytań na temat służby w policji oraz chętnych do odwiedzenia stanowiska profilaktycznego.

Uczestnicy pikniku mogli skorzystać z symulatora jazdy motorowerem oraz przyjrzeć się z bliska sprzętowi wykorzystywanemu na co dzień w policyjnej służbie.

Reklama - Organizatorzy pikniku zaprosili do współudziału w jego organizacji służby mundurowe - policję, Grupę Ratowniczą Nadzieja, straż pożarną, Legię Nadnarwiańską, funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Przytułach Starych, wojsko polskie i Nadleśnictwo Ostrołęka. Dzięki temu, na uczestników tej imprezy, prócz pięknych motocykli i samochodów, które można było obejrzeć, czekało wiele atrakcji związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem naszych mieszkańców - informują ostrołęccy policjanci.

Dzięki symulatorowi jazdy na motorowerze miłośnicy jazdy na dwóch kółkach w różnym wieku mogli w sposób całkowicie bezpieczny doskonalić swoje umiejętności.

Piknik odbył się w sobotę 11 maja.
Wyświetleń: 983 komentarze: 0
15.05.2019, 09:28r. Drukuj
Powrót