sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Dzień Dziecka i Sportu TPD pełen życzeń i atrakcji (zdjęcia, wideo)

Doroczny festyn z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Sportu, organizowany przez ostrołęckie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, jak zwykle zgromadził wielu podopiecznych na wspólnej zabawie, grach sportowych, pokazach artystycznych i pysznym poczęstunku.

Wydarzenie weszło już na stałe do kalendarza imprez TPD i każdy - mały i duży - wyczekuje jego nadejścia.

Reklama Wzorem lat ubiegłych uczestnicy spotkali się na placu szkolnym przy ZSZ nr 2. Dzieci oraz zaproszonych gości powitała Hanna Grądzka, prezes stowarzyszenia, która gorąco witała swoich podopiecznych z placówek w Ostrołęce, Olszewie-Borkach, Myszyńcu i Lelisie. Nie mogło też zabraknąć podziękowań dla darczyńców, sponsorów oraz wszelkich instytucji, które od lat wspierają działalność TPD.

- Z całego serca witam was, drogie dzieci, bo to jest wasz dzień - Międzynarodowy Dzień Dziecka i z tej okazji będzie się dziś tu trochę działo. To wydarzenie wpisało się już na stałe w kalendarz naszych imprez. To też ważny czas z okazji 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, a TPD w Ostrołęce powstało w 1975 roku, zatem trochę już tu działamy i za nami mnóstwo zadań. Dziś życzę wam miło spędzonego czasu, dobrych ocen na świadectwie i wakacyjnych przygód - mówiła Hanna Grądzka.

Reklama Na dzieci i młodzież czekał szereg atrakcji, to m.in. pokazy ratownictwa medycznego, wojskowy pokaz samoobrony w wykonaniu uczniów ZSZ nr 2, dmuchane zjeżdżalnie, zabawy animacyjne, piłkarzyki, rzutki, przeciąganie liny, pokazy sprzętów służb mundurowych, konkurs WORD z główną nagrodą jaką jest rower i wiele innych. Nie zabrakło występów artystycznych i pysznego poczęstunku.

Impreza dla dzieci jest organizowana każdego roku przez ostrołęcki oddział TPD, przy współudziale szkolnego koła TPD działającego przy ZSZ nr 2.

Festyn odbył się 22 maja br. na placu szkolnym przy ZSZ nr 2 w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Dzień Dziecka i Dzień Sportu TPD

Więcej zdjęć: Dzień Dziecka i Dzień Sportu TPDWyświetleń: 1293 komentarze: 2
22.05.2019, 15:47r. Drukuj
Powrót


katarzyna @ 16:47, 22.05.2019

IP: 2003:c8...ed2b

💮💮👗💮💮
;

Kornelia @ 09:41, 23.05.2019

IP: 79.184...254

Dało się zauważyć, że scena oraz reszta oprawy technicznej pochodzi z kreatorzyimprez. Naprawdę warto zainwestować w bezstresową organizację eventów oraz pełen profesjonalizm.

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter