sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Andrzej Marek Grabowski odwiedził uczniów (zdjęcia)

Uczniów z Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego odwiedził interesujący gość, który wywołał uśmiech na twarzy maluchów. W małej sali kinowej Ostrołęckiego Centrum Kultury pojawił się Andrzej Marek Grabowski.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Literatura to nie bzdura", realizowanego z dziećmi klasy III STO w Ostrołęce. Projekt jest prowadzony przez Kultownię OCK oraz Bibliotekę Osiedlową nr 6 MBP. Uczniowie byli bardzo zaciekawieni osobą gościa. Brali czynny udział w spotkaniu zasypując autora różnymi pytaniami.

Reklama Andrzej Marek Grabowski od lat współpracuje z Telewizją Polską, dla której stworzył ponad tysiąc programów dla dzieci, między innymi: Tik-Tak, Wyprawy profesora Ciekawskiego, Ciuchcia i Budzik. Autor kilkudziesięciu scenariuszy filmów animowanych, kilkuset piosenek (Witaminki, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?, Bursztynek) oraz kilkunastu książek, z których powieści "Zenek i mrówki" oraz "Wojna na Pięknym Brzegu" zostały wpisane na Złotą Listę książek Fundacji ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Współzałożyciel zespołu Fasolki, który śpiewa wiele jego piosenek.

Spotkanie odbyło się w czwartek 23 maja w ostrołęckim OCK przy ul. Inwalidów Wojennych 23.

Zobacz zdjęcia:
Andrzej M. Grabowski odwiedził uczniów w ostrołęckim OCK

Więcej zdjęć: Andrzej M. Grabowski odwiedził uczniów w ostrołęckim OCK
Wyświetleń: 1440 komentarze: 1
23.05.2019, 12:58r. Drukuj
Powrót


Hmm @ 05:57, 24.05.2019

IP: 94.254...183

Droga Redakcjo.
Nazwa "Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego" nie funkcjonuje już od przynajmniej dwóch lat. Poprawna nazwa szkoły brzmi: "Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce".

Miłego dnia.