sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Letni szyk, letni styl. Jak się modnie ubierać na lato

Okres po długim weekendzie majowym to czas, w którym czekamy na upragnione lato. Po męczącej zimie przyszła zmienna pogodowo wiosna. Teraz wydaje się, że wszystko się unormowało, a jest to istotne choćby ze względu na ubiór, jaki mamy zamiar o tej porze roku nosić.

Jak więc ubierać się na lato, aby wyglądać modnie i stylowo?
Gdy za oknem świeci słońce, a temperatura pokazuje około 20 stopni Celsjusza lub więcej, idą w ruch krótsze spodenki, kolorowe sukienki czy spódniczki. To w końcu moment, w którym można spuścić z tonu, nadając swoim stylizacjom więcej barw oraz pozwalając sobie na odsłanianie swojego ciała. Zgrana kompozycja połączona z opalenizną czy wyglądem może się przełożyć na ogólny odbiór naszej osoby. Nie każdy jednak wie, jak przemyślanie dobrać elementy letniego ubioru, aby tworzyły razem spójną stylizację. Jak tego dokonać?

Reklama Stylizacja na lato - postaw na uniwersalne rozwiązania i komfort
Prawda jest taka, że przy braku pomysłów na siebie, najlepiej jest opierać się ciuchach, które są praktyczne i na tyle uniwersalne, że śmiało mogą stanowić bazę do kreowania rozmaitych letnich stylizacji.

Do takich opcji bez wątpienia należą spodnie. Niektórzy myślą, że jest to oklepany pomysł. Aktualnie jednak kobiety mają do dyspozycji tak wiele rodzajów spodni i ich fasonów, że można je dobrowolnie łączyć z innymi częściami garderoby, tworząc tak naprawdę "looki" na każdą okazję: sportowe, imprezowe, bardziej wyluzowane itd.

Reklama Pozostaje w tym względzie pytanie: jak wybrać spodnie, aby pasowały do Twojego wizerunku czy osobowości? Odpowiedź na tą zagwozdkę na pewno będą mieć osoby stylistów, którzy wiedzą jak najlepiej łączyć fasony i kolorystykę, aby całość była efektowna w odbiorze. W dobie tak wielu istniejących marek i salonów odzieżowych trudno jest wybrać dokładnie taki model spodni, na jakim najbardziej może Ci zależeć. Nawet ta sama nazwa ubioru, może występować w sklepach pod różnymi rodzajami, odmiennymi ze względu na użyte tkaniny, skład, zawarte ozdobne elementy, a nawet sposób uszycia. Z osobistym stylistą wybór spodni powinien przebiec o wiele łatwiej.

Stylizacja na lato może mieć wiele twarzy, ale najważniejsze, by dla Ciebie była komfortowa i funkcjonalna. Spodnie wraz z innymi topami, tunikami czy zwykłymi koszulkami, przy akcencie dodatków mogą w prosty przełożyć się na "look", który będzie Ci odpowiadał na czas letnich, upalnych dni.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 594 komentarze: 0
25.05.2019, 08:27r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter