wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Konkurs fotograficzny Polska smakuje

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz drugi organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny, który w tym roku odbywa się pod nazwą "Polska Smakuje". W obecnej edycji konkursu mamy tylko jedną kategorię - polska żywność. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 czerwca br.

Celem konkursu jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób pełnoletnich.

Reklama Prace konkursowe mogą przedstawiać regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska, pola uprawne czy produkty przetworzone i nieprzetworzone, na różnych etapach ich produkcji. Oddział terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie spośród zgłoszeń przesłanych z terenu województwa mazowieckiego wyłoni półfinalistów, oceniając estetykę fotografii oraz nawiązanie do regionu, w którym została wykonana praca. Laureatów pierwszych miejsc wybierze jury w centrali KOWR.

Nagrodami dla laureatów pierwszych miejsc będą aparaty fotograficzne Fujifilm Instax Mini 9. Ponadto najlepsze prace będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych KOWR.

Nabór zdjęć trwa do 24 czerwca 2019 r. i podobnie jak w roku poprzednim będzie się odbywał za pośrednictwem formularza, który dostępny jest na stronie internetowej KOWR.
Wyświetleń: 346 komentarze: 0
25.05.2019, 08:28r. Drukuj
Powrót