wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Poszukiwani mężczyźni zatrzymani

Skuteczne działania dzielnicowych oraz policjantów z ostrołęckiego wydziału patrolowego pozwoliły na zatrzymanie dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Mieszkańcy Warszawy i Ostrołęki zostali już doprowadzeni do zakładu karnego.

Bardzo dobra znajomość swojego rejonu służbowego ostrołęckich dzielnicowych oraz funkcjonariuszy z wydziału patrolowego spowodowała, że dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary więzienia, nie uniknie odpowiedzialności.

Reklama - Zatrzymani, to mężczyźni w wieku 30 i 64 lat. Pierwszy z nich to mieszkaniec Warszawy, natomiast drugi Ostrołęki. Zatrzymania miały miejsce w poniedziałek 27 maja na terenie naszego miasta. 30-latek został zatrzymany około godziny 8.30 przy ul. 11 Listopada, natomiast starszy z mężczyzn kilka godzin później przy ul. Fieldorfa "Nila" - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Tylko w ciągu tego roku ostrołęccy policjanci zatrzymali już kilkadziesiąt osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawiania wolności.
Wyświetleń: 1403 komentarze: 0
28.05.2019, 12:25r. Drukuj
Powrót