wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Spotkanie edukacyjne o zwierzętach (zdjęcia)

Około 20 osób wzięło udział w interesującym spotkaniu na temat zwierząt towarzyszących i opieki nad nimi. Prowadzące spotkanie Anna Chrzanowska i Ewelina Pawłowska tłumaczyły, które zwierzęta i dlaczego nie powinny mieszkać z ludźmi pod jednym dachem.

Ludzie w domach i mieszkaniach trzymają różnorodne zwierzaki. Od psów, kotów, przez myszy, ptaki, żółwie, ryby, po węże, karaczany, a nawet dzikie zwierzęta występujące w Afryce.

Reklama Uczestnicy podczas bezpłatnego spotkania zorganizowanego w Multimedialny Centrum "Natura" w Ostrołęce znaleźli odpowiedzi na wiele ciekawych pytań. Podczas zajęć poruszono tematy relacji zwierząt i ludzi oraz relacji między rożnymi gatunkami pupilów. Uczestnicy dowiedzieli się, jakie warunki trzeba spełnić, by zachować dobrostan danego zwierzęcia, na jakie problemy możemy się natknąć posiadając w domu psa, kota, świnkę morską, papugę, czy królika. Zajęcia prowadziły Anna Chrzanowska i Ewelina Pawłowska, zajmujące się psychologią zwierzęcą.

Spotkanie odbyło się w piątek 31 maja br. w Multimedialnym Centrum "Natura".

Zobacz zdjęcia:
Spotkanie edukacyjne o zwierzętach

Więcej zdjęć: Spotkanie edukacyjne o zwierzętach
Wyświetleń: 926 komentarze: 2
01.06.2019, 09:14r. Drukuj
Powrót


ping. pong @ 09:45, 01.06.2019

IP: 77.111...114

Chińczyki/azjaci domowe zwierzaki zapraszaja do kuchni.

Iga @ 12:39, 01.06.2019

IP: 194.50...82

Na ulicy Złotej na posesji biega piesek który od bardzo dawna ma założony bez przerwy kaganiec.Czy to nie jest znęcanie?