wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

VII Ostrołęckie Spotkania Spółdzielcze (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki park w niedzielę znów tętni życiem. Przez całe niedzielne popołudnie trwa siódma edycja Ostrołęckich Spotkań Spółdzielczych. Tegoroczne obchody są wyjątkowe za sprawą jubileuszu 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Parkowa".

Niedzielny czas umilały występy dzieci, grupo sportowych i zespołów muzycznych. Wydarzenie zachęciło mieszkańców do wyjścia z domów i oddania się beztroskiej zabawie na łonie natury.

Reklama Spotkania spółdzielcze to czas nie tylko na zwrócenie uwagi na działania podejmowane w obszarze spółdzielczości, czy świętowanie 25-lecie Spółdzielni Mieszkaniowej "Parkowe", ale też okazja do integracji mieszkańców, organizacji festynu z licznymi atrakcjami - konkursami, pokazami, występami tanecznymi i muzycznymi oraz poczęstunkiem. I mali i duzi mieszkańcy Ostrołęki znaleźli tu coś dla siebie.

Tegoroczna impreza ma dodatkowo uczcić obchody 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Parkowa". Ostrołęckie Spotkania Spółdzielcze co roku cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Organizatorzy zapewniają wiele występów, prezentacji artystycznych oraz muzyki na żywo.

Reklama Na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkoli Miejskich nr 5 i 7, ze Szkoły Podstawowej nr 2, a także Zespół Tańca Ludowego Ostrołęka, Piotr Grzyb i Kalina Luchcińska, karatecy z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, wokalistka Anna Cichocka, zespół The OrchestRose z Różana czy Anna Kowalczyk z pokazem zumby.

Wieczorem na uczestników czeka koncert zespołu Magnum. Początek o godz. 19.00.

Zobacz zdjęcia:
VII Ostrołęckie Spotkania Spółdzielcze z jubileuszem

Więcej zdjęć: VII Ostrołęckie Spotkania Spółdzielcze z jubileuszemWyświetleń: 4028 komentarze: 1
02.06.2019, 17:52r. Drukuj
Powrót


@ @ 05:40, 03.06.2019

IP: 178.235...90

A ten z ,,Otoku,, co tam robił? Spółdzielcy go jeszcze trzymają?