środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Kup sprawdzoną i używaną Toyotę w dobrej cenie

Jeżeli marzysz o zakupie samochodu używanego pochodzącego z pewnego źródła, to przed Tobą najlepsza okazja. W dniach 7-8 czerwca w salonie Toyoty w Ostrołęce odbędzie się piknik rodzinny połączony z możliwością obejrzenia samochodów używanych marki Toyota.

Przez całe dwa dni do Państwa dyspozycji będą dostępni doradcy działu handlowego i działu serwisu.

Protokół kontroli jakości
Każdy samochód używany, dostępny w ofercie ASO Toyoty w Ostrołęce, podlega rygorystycznemu systemowi kontroli jakości samochodów oferowanych w programie Toyota Plus. Oceny pojazdu dokonują wykwalifikowani mechanicy przy użyciu ścieżki diagnostycznej z wykorzystaniem narzędzi specjalistycznych.

Potwierdzone pochodzenie
Każdy samochód ma potwierdzone pochodzenie oraz udokumentowaną historię serwisową. Stan techniczny jest potwierdzony przez wielopunktowe i szczegółowe badanie.

Gwarancja
Każdy samochód z programu Toyota Plus objęty jest co najmniej roczną gwarancją, podczas której pojazd podlega okresowym przeglądom technicznym.

Finansowanie
Każdy samochód można kupić w finansowaniu, tj. kredyt, leasing, a nawet SmartPlan. Wszelkie formalności związane z finansowaniem są finalizowane na miejscu, dzięki czemu klient nie musi już dodatkowo odwiedzać banku.

Ubezpieczenie
Do każdego samochodu możemy zaproponować ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach. Pakiet dilerski gwarantuje naprawy w ASO, na oryginalnych częściach oraz pełen pakiet Assistance.

Akcesoria
Każdy samochód można doposażyć w dodatkowe akcesoria, takie jak: hak, relingi, bagażnik dachowy, drugi komplet kół i inne.

Oferta samochodów używanych
Pełna oferta samochodów używanych dostępnych w Autoryzowanej Stacji Obsługi Toyoty w Ostrołęce znajduje się na stronie internetowej https://toyotaostroleka.pl, w zakładce Samochody -> Samochody używane.

Lider Niezawodności
Samochody używane marki Toyota to liderzy niezawodności wśród samochodów używanych. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników marki Toyota.

Piknik Rodzinny 7-8 czerwca
W spotkaniu wezmą udział wykwalifikowani pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce wraz ze specjalistycznym sprzętem, którzy rozpowszechniają wśród dzieci i młodzieży zasady bezpiecznego udziału w ruchu drogowym poprzez organizowanie turniejów i konkursów z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Zapraszamy,
piątek 7 czerwca, godz. 12.00-18.00,
sobota 8 czerwca, godz. 9.00-16.00.

Konkurs
Wśród odwiedzających rozlosujemy nagrody, m.in. samochód hybrydowy z pełnym bakiem na weekend oraz wiele innych.

Zapraszamy,

Carolina Toyota Ostrołęka
Ostrołęka, ul. Warszawska 36
tel. (29) 766-42-33
https://toyotaostroleka.pl
[email]info@toyotaostroleka.pl[/email]

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 2813 komentarze: 0
05.06.2019, 09:45r. Drukuj
Powrót