poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Drugi z mężczyzn podejrzany o kradzież konsoli do gier zatrzymany

Determinacja ostrołęckich policjantów pozwoliła na zatrzymanie drugiego z mężczyzn, podejrzanego o kradzież konsoli do gier z padem. 21-letni ostrołęczanin usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do jego popełnienia. Dodatkowo przedstawiono mu zarzut paserstwa złota.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek 4 czerwca. Wtedy to do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zgłosiła się mieszkanka Ostrołęki i poinformowała o kradzieży z jej mieszkania konsoli do gier wraz z padem oraz ładowarki do deski elektrycznej. Kobieta wartość skradzionych przedmiotów oszacowała na kwotę 650 złotych. Ponadto oświadczyła, że do kradzieży doszło w nocy.

Reklama - Po odebraniu zgłoszenia w sprawę włączyli się policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego oraz dochodzeniowo-śledczego. To właśnie dzięki ich staraniom już następnego dnia po kradzieży funkcjonariusze weszli do wytypowanego wcześniej mieszkania, w którym znaleźli i zabezpieczyli skradzione rzeczy. W dalszych czynnościach zatrzymali będącego w mieszkaniu 25-letniego ostrołęczanina. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu dotyczącego kradzieży, do którego się przyznał - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że 25-latek ukradł konsolę z innym kolegą.

Reklama - Policyjna akcja skierowana na zatrzymanie drugiego mężczyzny, została zaplanowana na wtorek 4 czerwca i odbyła się w centrum Ostrołęki. Zatrzymany był kompletnie zaskoczony, okazał się nim 21-letni również mieszkaniec naszego miasta. Usłyszał już zarzut kradzieży oraz paserstwa do których się przyznał - podaje oficer prasowy.

To kolejne już działania ostrołęckich policjantów, które pozwoliły na odzyskanie skradzionego mienia. Dzięki nim sprawcy nie unikną odpowiedzialności karnej, a właściciele odzyskali skradzione przedmioty.
Wyświetleń: 913 komentarze: 0
05.06.2019, 14:03r. Drukuj
Powrót