niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Nowa placówka Banku Spółdzielczego już działa w Olszewie-Borkach (zdjęcia)

Pojawiła się kolejna placówka Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej na mapie powiatu ostrołęckiego. Punkt uroczyście rozpoczął swoją działalność w Olszewie-Borkach. Podczas oficjalnego otwarcia nie zabrakło przemówień, gratulacji i symbolicznego przecięcia wstęgi.

Gości witała Krystyna Polakowska, dyrektor punktów obsługi klienta banku w Starym Lubotyniu, Czerwinie, Lelisie oraz nowo powstałej placówki w Olszewie-Borkach.

Reklama Na spotkaniu obecni byli m.in. Bartosz Kublik - prezes zarządu banku, Krzysztof Hoffmann - przewodniczący rady nadzorczej, Barbara Przygoda - wiceprezes zarządu, Dariusz Kołodziejski - wiceprezes zarządu oraz Stanisław Kubeł - starosta ostrołęcki, Mirosław Augustyniak - radny sejmiku województwa mazowieckiego, a także przedstawiciele duchowieństwa i lokalnego samorządu, włodarze okolicznych gmin i mieszkańcy.

O historii banku oraz strategii placówki na terenach powiatu ostrołęckiego opowiedział Bartosz Kublik, prezes zarządu banku.

Reklama - Niezwykle miło nam oznajmić, że rozpoczynamy swoją działalność w kolejnej już gminie powiatu ostrołęckiego. Raz na kilka lat dokonujemy analizy strategicznej, z której wynika, że powiat ostrołęcki to bardzo dobry powiat, zasobny w dynamikę, w produkcję rolno-spożywczą, gdzie można znaleźć wielu mądrych, przedsiębiorczych, przewidujących ludzi, dlatego tu jesteśmy. Prowadząc jeden z najlepszych i najstarszych banków spółdzielczych w Polsce, możemy państwu wiele zaoferować. Zapraszam do nowo powstałej placówki - mówił Bartosz Kublik, prezes zarządu banku.

O ofercie banku opowiedziała Krystyna Polakowska, która zaprosiła do współpracy, zarówno osoby prywatne, jak i instytucje czy firmy.

Reklama - Chcemy zaoferować państwu usługi na najwyższym poziomie, otwieramy się, aby dostarczyć bardzo dobrych produktów bankowych. Ta placówka, chociaż mała, dostarczy państwu wszelkich usług jakie oferujemy w innych naszych oddziałach. Zatrudniliśmy dwie osoby - Milenę Łępicką oraz Katarzynę Wiśniewską, które będą dla państwa pracować - mówił Krystyna Polakowska, dyrektor punktu w Olszewie-Borkach.

Uroczystemu otwarciu towarzyszyło symboliczne przecięcie wstęgi. Na ręce zarządu powędrowały gratulacje, słowa uznania oraz prezenty. Obiekt wyświęcił ksiądz Krzysztof Dylnicki, proboszcz parafii w Olszewie-Borkach. Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki tort, lampkę szampana oraz zwiedzanie obiektu i rozmowy.

Placówka Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej, Punkt Obsługi Klienta w Olszewie-Borkach, mieści się w budynku przy ul. Bolesława Prusa 1. Otwarta będzie codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 15.30.

Uroczystego otwarcia placówki dokonano w czwartek 6 czerwca br. w Olszewie-Borkach.

Zobacz zdjęcia:
Oddział Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej otwarty w Olszewie-Borkach

Więcej zdjęć: Oddział Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej otwarty w Olszewie-Borkach

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 4818 komentarze: 0
07.06.2019, 15:09r. Drukuj
Powrót