sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Rzekuń: biblioteczna wyprawka dla dzieci

Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii pn. "Mała książka - wielki człowiek". W ramach inicjatywy od września 2019 roku w siedzibie biblioteki na najmłodszych pasjonatów czytania będzie czekała wyjątkowa wyprawka.

Znajdzie się w niej książka, dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniająca najwyższe standardy pięknych i mądrych lektur dla najmłodszych, a także Karta Małego Czytelnika.

Reklama - Ponadto za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, mały czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania - czytamy na stronie Urzędu Gminy w Rzekuniu.

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice.

- Będzie to broszura informacyjna, która przypomni dorosłym o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki - czytamy dalej.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Ogólnopolska kampania "Mała książka - wielki człowiek" będzie realizowana w ponad 5200 bibliotekach w całej Polsce.
Wyświetleń: 648 komentarze: 0
10.06.2019, 09:26r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter