sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Raport o stanie powiatu ostrołęckiego już opublikowany

Zarząd Powiatu Ostrołęckiego przedstawił Raport o stanie powiatu za 2018 rok. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, nad raportem przeprowadza się debatę, w której mogą zabrać głos bez ograniczeń czasowych radni powiatu oraz mieszkańcy.

Raport obejmuje podsumowanie działalności zarządu powiatu w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał rady powiatu. Dokument będzie przedmiotem dyskusji na sesji rady powiatu zaplanowanej na 28 czerwca 2019 roku.

Reklama - Mieszkaniec powiatu, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem, powinien złożyć do przewodniczącego Rady Powiatu w Ostrołęce pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób. Zgłoszenie powinno być złożone najpóźniej w dniu 27 czerwca 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce, pl. gen. J. Bema 5, Biuro Rady Powiatu tel. (29) 764-28-15 wew. 163. Mieszkańcy do głosu w debacie będą dopuszczani według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15 - czytamy na stronie starostwa.

Szczegółowy Raport o stanie powiatu ostrołęckiego w 2018 roku dostępny jest na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.
Wyświetleń: 1073 komentarze: 0
10.06.2019, 10:14r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter