piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Nasi przedstawiciele na gali nagród "Super Samorząd 2019" (zdjęcia)

Fot. archiwum Roberta NiedźwieckiegoW minioną sobotę odbyła się gala akcji Masz Głos "Super Samorząd 2019". Nasz powiat reprezentowała delegacja w składzie: Robert Niedźwiecki, Kamil Stepnowski i Stefan Prusik, którzy jako jedyni z powiatu znaleźli się w ścisłym gronie finalistów.

Nominacja Projektu Radomir to wielki sukces gminy Lelis, ponieważ panowie reprezentowali nie tylko cały powiat ostrołęcki, ale też wystąpili jako jedyni przedstawiciele województwa mazowieckiego.

Reklama - Myślę, że kolejne działania i rozwijająca się współpraca z władzami gminy przyniosą stosowne efekty. Jury uhonorowało tytułem "Super Samorząd" siedem spośród piętnastu nominowanych w tym roku do nagrody. Ich działania dotyczyły różnych zagadnień, jednak łączy je jedno - w ramach ogólnopolskiej akcji Masz Głos udało się wprowadzić pozytywne zmiany w społeczności lokalnej, dzięki udanej współpracy z władzami samorządowymi. Aby docenić ten kluczowy element, bez którego osiągniecie celu nie byłoby możliwe, nagroda wręczana jest zarówno inicjatorom oddolnych działań (organizacjom pozarządowym, grupom nieformalnym i innym podmiotom), jak i władzom lokalnym - pisze Robert Niedźwiecki, sołtys gminy Obierwia.

Lista nagrodzonych, finalistów i wyróżnionych dostępna jest na stronie maszglos.pl

Uroczysta gala odbyła się w piątek 7 czerwca br na Zamku Królewskim w Warszawie.

Fot. archiwum Roberta NiedźwieckiegoFot. archiwum Roberta Niedźwieckiego
Wyświetleń: 858 komentarze: 0
12.06.2019, 09:41r. Drukuj
Powrót