czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności

Nasi przedstawiciele na gali nagród "Super Samorząd 2019" (zdjęcia)

Fot. archiwum Roberta NiedźwieckiegoW minioną sobotę odbyła się gala akcji Masz Głos "Super Samorząd 2019". Nasz powiat reprezentowała delegacja w składzie: Robert Niedźwiecki, Kamil Stepnowski i Stefan Prusik, którzy jako jedyni z powiatu znaleźli się w ścisłym gronie finalistów.

Nominacja Projektu Radomir to wielki sukces gminy Lelis, ponieważ panowie reprezentowali nie tylko cały powiat ostrołęcki, ale też wystąpili jako jedyni przedstawiciele województwa mazowieckiego.

Reklama - Myślę, że kolejne działania i rozwijająca się współpraca z władzami gminy przyniosą stosowne efekty. Jury uhonorowało tytułem "Super Samorząd" siedem spośród piętnastu nominowanych w tym roku do nagrody. Ich działania dotyczyły różnych zagadnień, jednak łączy je jedno - w ramach ogólnopolskiej akcji Masz Głos udało się wprowadzić pozytywne zmiany w społeczności lokalnej, dzięki udanej współpracy z władzami samorządowymi. Aby docenić ten kluczowy element, bez którego osiągniecie celu nie byłoby możliwe, nagroda wręczana jest zarówno inicjatorom oddolnych działań (organizacjom pozarządowym, grupom nieformalnym i innym podmiotom), jak i władzom lokalnym - pisze Robert Niedźwiecki, sołtys gminy Obierwia.

Lista nagrodzonych, finalistów i wyróżnionych dostępna jest na stronie maszglos.pl

Uroczysta gala odbyła się w piątek 7 czerwca br na Zamku Królewskim w Warszawie.

Fot. archiwum Roberta NiedźwieckiegoFot. archiwum Roberta Niedźwieckiego
Wyświetleń: 858 komentarze: 0
12.06.2019, 09:41r. Drukuj
Powrót


Reklama

Toyota Andrzejki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Targi Slubne
Sklep Enter