środa, 19 czerwca 2019 r., imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława

Aktualności

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Kuninie (zdjęcia)

Fot. Urząd Gminy w GoworowieUczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kuninie obchodzili hucznie Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali dla dzieci, w tym wyjątkowym dla nich dniu, mnóstwo atrakcji. Tegoroczne obchody miały za zadanie promocję zdrowego stylu życia.

Imprezę zorganizowano we współpracy z rodzicami uczniów. Na miejscu pojawiło się wielu gości. Była zumba, biegi sprinterskie oraz wodny strumień. Najlepsi otrzymali puchary i złote medale.

Reklama- Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się pokaz przybyłej do szkoły Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuninie. Najmłodszym czas umiliły skoki na trampolinie. Uczniowie pogłębili także wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, dzięki zajęciom przeprowadzonym przez Grupę Ratowniczą "Nadzieja" z Ostrołęki, a przygotowane quizy z nagrodami były dla dzieci atrakcyjnym sprawdzianem. O tym, jak ważne w życiu człowieka jest zdrowe odżywianie, opowiadała uczniom pani dietetyk. Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci posiliły się kiełbaskami z grilla, a na deser pałaszowali lody. Wszyscy stwierdzili, że Dzień Dziecka był bardzo udany - czytamy na stronie gminy Goworowo.

Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 3 czerwca, na boisku szkolnym.

Zdjęcia z imprezy są dostępne na stronie gminy Goworowo.

Odsłon: 465 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 08:59, 13.06.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót