wtorek, 17 września 2019 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Aktualności

Dzieci z "dwójki" w bibliotece pedagogicznej (zdjęcia)

Fot. Biblioteka Pedagogiczna w OstrołęceW Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce przygotowano zajęcia z grami planszowymi. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klasy IIb Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce. Na początku zajęć dzieci obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą gier planszowych.

Jak czytamy na stronie Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce, uczniowie wysłuchali kilku ciekawostek z historii gier, a także poznali najstarsze oraz te najbardziej popularne z nich. Dowiedzieli się również, jakie są rodzaje gier planszowych oraz jakie korzyści niesie ze sobą granie.

Reklama W kolejnej części spotkania młodzi uczestnicy z dużym zaangażowaniem grali w tradycyjną grę planszową z użyciem kostki oraz w grę, w której liczyła się pamięć i spostrzegawczość.

- Zaproponowany sposób spędzania wolnego czasu trafił w gusta uczniów. Spotkaniu towarzyszył wystawa różnorodnych gier oraz wystawa publikacji dotyczących gier planszowych - czytamy.

Relacja fotograficzna z wydarzenia znajduje się na stronie ostrołęckiej biblioteki.
Wyświetleń: 504 komentarze: 1
13.06.2019, 09:25r. Drukuj

PROMOCJA

Powrót


Ktoś @ 13:18, 13.06.2019

IP: 188.146...164

Czy jak dzieci pójdą do biblioteki to już trzeba artykuł pisać? Niedlugo jak pójdą do szkoły to też moja ostrołęka artykuł napisze.

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
MKKK
Sklep Enter