sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Szkolenia z rozwijania kompetencji cyfrowych w Goworowie

Wójt gminy Goworowo oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie zapraszają na bezpłatne szkolenia, które są skierowane do osób dorosłych po 25 roku życia, znających podstawy obsługi komputera. Chętni będą mieli okazję wziąć udział w wielogodzinnych ćwiczeniach.

Warsztaty będą podzielone na cztery bloki tematyczne: Rodzic w internecie, Mój biznes w sieci, Rolnik w sieci, Działamy w sieciach społecznościowych.

Reklama Szkolenia, będą przede wszystkim rozwijać i budować kompetencje cyfrowe oraz wprowadzać uczestników w świat internetu nie jako biernych odbiorców treści, ale jako wyposażonych w wiedzę i umiejętności, uważnych współtwórców cyfrowego świata. Każde szkolenie trwa 12 godzin (2 dni po 6 godzin zajęć) i podzielone jest na moduły. Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny.

Szkolenia zostaną przeprowadzone w ramach programu "Ja w internecie". Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych przez Fundację Legalna Kultura. Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, oś priorytetowa III: działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Reklama Aby wziąć udział w szkoleniach należy zapisać się osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie lub telefonicznie pod numerem: (29) 761-52-46. Organizatorzy zapewniają materiały pomocnicze oraz catering. Zgłoszenia są przyjmowane do końca czerwca 2019 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie gminy Goworowo.
Wyświetleń: 492 komentarze: 2
15.06.2019, 08:21r. Drukuj
Powrót


No popatrz @ 17:27, 15.06.2019

IP: 5.173...99

A ja myślałem że w goworowie zatrzymali się na wynalezieniu koła

Serio @ 21:44, 15.06.2019

IP: 2a00:f41...f139

Nie no już nawet opony na tych kołach mamy

Reklama

Oclean
LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
HydroDev
Ynet.pl
Sklep Enter