niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policjanci na motocyklach odwiedzili ŚDS w Czarnowie

Fot. Urząd Gminy w GoworowieCzłonkowie Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie mieli okazję na wyjątkowe spotkanie z gośćmi na motocyklach. Do uczestników warsztatów zawitali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Była to doskonała okazja do poznania pracy mundurowych.

To pierwsza wizyta moto-policjantów w tym ośrodku. Ich odwiedziny były od dawna wyczekiwane przez członków ŚDS. Funkcjonariusze na co dzień za pomocą motocykli patrolują okolice naszego powiatu.

Reklama - Tego dnia podopieczni ośrodka skorzystali z bardzo otwartego serca Łukasza i Karola, którzy obdarzyli nas zaufaniem, pozwolili i pomogli zapoznać się z ich pracą na motocyklu. My za to mogliśmy choć przez chwilę poczuć tę moc, usiąść na motorze obejrzeć go od "kuchni" oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie. Bardzo gratulujemy podejścia do nas, bo osoby niepełnosprawne potrzebują go inaczej. Dzięki Panom nie dało się odczuć różnicy. Proszę pamiętać, że każde takie wydarzenie jest dla nas bardzo ważne, ba radości i wspólnych wrażeń nie było końca. Środowiskowy Dom Samopomocy kieruje wielkie podziękowania w stronę Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy oraz przede wszystkim policjantom, sierżantom sztabowym - Karolowi Majkowskiemu i Łukaszowi Rogalskiemu, za poświęcony nam czas i uwagę - czytamy na stronie gminy Goworowo.
Wyświetleń: 1374 komentarze: 1
15.06.2019, 08:24r. Drukuj
Powrót


tak tylko... @ 19:28, 15.06.2019

IP: 2a01:110f...3371

Nawet podopiecznym ŚDS nie darowali milicjanty...za co im mandaty wystawiali??? Bo oni to tylko to potrafią.