niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Służba więzienna z wizytą w Czerwinie (zdjęcia)

Fot. Zakład Karny w Przytułach StarychFunkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych wzięli udział w Dniu Służb Mundurowych, który odbył się w hali sportowej i na boisku Szkoły Podstawowej w Czerwinie. Uczestnicy spotkania obejrzeli m.in. krótki pokaz przedstawiający napad.

Służby mundurowe, we współpracy z samorządami, przygotowały dla dzieci i młodzieży spotkanie, podczas którego zaprezentowały charakter działalności poszczególnych jednostek i innych podmiotów związanych z szeroko pojętą profilaktyką i bezpieczeństwem w sferze publicznej.

Reklama - Funkcjonariusze naszego zakładu zorganizowali krótki pokaz - napad osoby pozbawionej wolności na funkcjonariuszkę służby więziennej, zastosowanie środków przymusu bezpośredniego w celu obezwładnienia skazanego. Pokaz wzbudził zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży - relacjonuje mjr Agnieszka Chaberek, rzeczniczka prasowa Zakładu Karnego w Przytułach Starych.

W imprezie uczestniczyli m.in. Komenda Miejska Policji w Ostrołęce, patrol saperski z Jednostki Wojskowej nr 1460 w Orzyszu, Ochotnicza Straż Pożarna w Czerwinie, Nadleśnictwa Ostrołęka, Grupa Ratownicza Nadzieja Ostrołęka, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrołęce, Zakład Karny w Przytułach Starych.

Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 10 czerwca. Relacja fotograficzna znajduje się na stronie Zakładu Karnego w Przytułach Starych.
Wyświetleń: 1250 komentarze: 0
16.06.2019, 08:36r. Drukuj
Powrót