poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet "Zwykłe-Niezwykłe" (zdjęcia)

Trzy niesamowite kobiety, które na co dzień są matkami, żonami, przyjaciółkami, a jednocześnie osobami pragnącymi rozwoju dla siebie i innych kontynuują swój program Strefę Rozwoju Kobiet "Zwykłe-Niezwykłe". To idea cyklicznych spotkań, które będą odbywały się raz w miesiącu. Za nami czwarte już spotkanie, które zebrało wiele zainteresowanych kobiet.

W czwartek odbyło się kolejne spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet "Zwykłe-Niezwykłe". Inicjatorkami są Monika Suchecka, Małgorzata Biedrzycka i Magdalena Mierzejewska. Strefa jest ideą cyklicznych spotkań, odbywających się w ostatni czwartek miesiąca w restauracji Kwadrans przy ulicy Stacha Konwy. Akcja ma na celu wspieranie kobiet w znalezieniu odwagi i podążaniu za swoimi marzeniami i zmianami życia codziennego na każdej płaszczyźnie.

Reklama Strefa oferuje szeroką gamę warsztatów rozwojowych, szkoleń, wyjazdów weekendowych: coś dla ducha i ciała. Do organizacji zapraszani są również prelegenci/specjaliści z danych dziedzin. Ideą "Zwykłych-Niezwykłych" jest wspieranie kobiet w znalezieniu odwagi i podążaniu za swoimi marzeniami i zmianami życia codziennego na każdej płaszczyźnie: kreowania wzorców, przekazywania wiedzy i inspiracji, a także networkingu.

- Strefa Rozwoju Kobiet skierowana jest do każdej kobiety, zarówno przedsiębiorczej jak i prawdziwej pani domu: gotującej, sprzątającej i odrabiającej z dziećmi lekcje. Strefa ma na celu zarówno wymianę kontaktów, jak i rozwój różnych dziedzin życia: samoświadomości, komunikacji, umiejętności stawiania granic, odkrycia swojej wartości, kursy wizażu, stylistyki, profilaktyki zdrowia - podkreślają organizatorki.

Reklama W ostatnim spotkaniu wzięło udział około 100 kobiet. Co miesiąc poruszana jest inna tematyka i zapraszani inni goście. Tym razem temat przewodni brzmiał "Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni". Spotkanie składało się z czterech części:  coś dla ducha - warsztat rozwojowy, networking, spotkanie przy kawie, coś dla ciała.

Gościem specjalnym była Renata Gabryjelska  - aktorka, modelka i reżyserka filmowa, która opowiedziała m.in. o tym: jak znalazła w sobie motywację i odwagę, by wyruszyć w najwyższe góry świata - Himalaje. Co zrobiła, żeby mąż zaczął zmywać naczynia i ścielić swoje łóżko, czyli o sekretach życia małżeńskiego po latach. O wartościach, celach i pasjach, które zmieniły jej życie. O pracy na planie filmowym i o tym dlaczego za rok startuje w maratonie.

Reklama Moduł "Coś dla ciała" poprowadziły dwie prelegentki:

Elżbieta Lipska- właścicielka salonu TLC-Clinic klinika laseroterapii, która opowiedziała o ochronie skóry w okresie wakacyjnym, doborze filtrów oraz o pielęgnacji.

Monika Lipińska-Karabini właścicielka salonu fryzjerskiego Pretty You, która z kolei opowiedziała jak dbać o włosy, pielęgnować je i chronić przed

niszczącym wpływem promieni słonecznych.

Nie zabrakło rozmów, śmiechów i wymiany kontaktów. Kolejne spotkanie "Zwykłych-Niezwykłych" po przerwie wakacyjnej 28 września.

Spotkanie odbyło się w czwartek 27 czerwca br.

Zobacz zdjęcia:
Spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet "Zwykłe-Niezwykłe"

Więcej zdjęć: Spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet "Zwykłe-Niezwykłe"

 

Wyświetleń: 1677 komentarze: 2
28.06.2019, 10:49r. Drukuj
Powrót


Zwykła @ 14:56, 28.06.2019

IP: 194.50...77

Wspaniałe spotkanie. Brawo dla dziewczyn, że stworzyły takie miejsce dla kobiet

Zenek Energy drink @ 20:42, 28.06.2019

IP: 188.147...29

Szok nowa sekta