wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Dlaczego warto zorganizować konferencję na Mazurach?

Wszyscy znamy naturalne piękno Mazur - to niewątpliwe jeden z najbardziej urokliwych zakątków kraju. Piękno i spokój tego regionu sprawiają, że jest on wielką atrakcją turystyczną. Dzięki tym samym zaletom Mazury są także wspaniałym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych i wszelkiego rodzaju imprez firmowych.

Konferencje na Mazurach

Organizacja konferencji na Mazurach jest stosunkowo tania. Tak za pobyt, jak i za wynajem sal konferencyjnych zapłacimy tu dużo mniej, niż w dużym mieście. Region ten wyróżnia się także szczególnie dużym wyborem hoteli i ośrodków wyspecjalizowanych w organizowaniu konferencji. Możemy więc swobodnie dobrać wielkość, jakość i cenę ośrodka konferencyjnego.

Organizacja konferencji poza dużymi miastami zapewni nam też lepszą atmosferę całego wydarzenia. Cisza, spokój, atmosfera relaksu oraz izolacja od problemów życia codziennego, które znajdziemy na Mazurach, zapewniają nam doskonałe warunki pracy. Izolacja od codzienności sprzyja nie tylko pracy i wypoczynkowi, ale także integracji naszych pracowników. Ma to znaczenie także w nawiązywaniu kontaktów biznesowych z gośćmi konferencji.

Reklama Doskonała lokalizacja

Wbrew pozorom, Mazury nie są położone daleko od największych aglomeracji Polski. To właśnie bliskość Warszawy, głównego centrum ekonomicznego kraju, sprawia że region ten jest jednym z głównych centrów konferencyjnych. Położone blisko Mazur są także Trójmiasto, Bydgoszcz i Toruń oraz Białystok. Dobrą komunikację zapewnia dziś rozwijająca się sieć autostradowa. Do Mazur wcale nie jest więc daleko.

Ze względu na walory przyrodnicze i atrakcyjną lokalizację, to właśnie na Mazurach powstały dziesiątki hoteli i mniejszych obiektów wyspecjalizowanych w konferencjach. Dysponują one doskonale wyposażonymi salami konferencyjnymi i niezbędnym doświadczeniem,

Mazury są także miejscem zwyczajnie ciekawym. Zorganizowanie konferencji właśnie tam sprawi, że lepiej utrwali się ona w pamięci naszych pracowników i kontrahentów. Konferencje na Mazurach są więc także ciekawym chwytem marketingowym, rodzajem promocji naszego przedsiębiorstwa.

Sposobem na integrację pracowników są również sporty wodne: Wielkie Jeziora Mazurskie są przecież rajem dla miłośników jachtów, kajakarstwa, pływania i innych wodnych atrakcji. Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie części konferencji na jachcie. Mazury są także ośrodkiem wędkarstwa, które doskonale integruje ludzi. Nad jeziorami możliwe jest także plażowanie. Jedynie konferencje na Mazurach zapewniają atrakcje tego rodzaju.

Poszczególne elementy konferencji zorganizować można zresztą w otoczeniu natury - na leśnej polanie, w hotelowym ogrodzie czy na wydzielonym odcinku plaży nad jeziorem. Ten oryginalny pomysł sprawi, że nasza konferencja nabierze bezpretensjonalnego, swobodnego charakteru i silnie zapadnie w pamięć jej uczestników.

Mazury obfitują nie tylko w atrakcje przyrodnicze, ale także kulturowe. Ciekawym pomysłem jest np. zorganizowanie konferencji w średniowiecznym zamku. Uczestnikom konferencji zapadanie w pamięć także ciekawa mazurska kuchnia: warto zadbać, my menu konferencyjne obfitowało w regionalne potrawy.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 685 komentarze: 0
29.06.2019, 10:53r. Drukuj
Powrót