sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Myszyniec: 28-latka ukradła skuter i rower

Świetnym rozpoznaniem swojego rejonu służbowego oraz dużą determinacją w służbie wykazali się policjanci z Myszyńca. Po zaledwie kilkudziesięciu minutach od zgłoszonej kradzieży skutera i roweru o wartości ponad 5 tys. złotych zatrzymali sprawczynię tego zdarzenia.

Mundurowi zgłoszenie o kradzieży otrzymali w środę 3 lipca przed godziną 7.00. Według osoby zgłaszającej na terenie jednej z posesji w Myszyńcu w nocy miała miejsce kradzież jego skutera i roweru górskiego. Pojazdy wycenione zostały przez właściciela na kwotę 5 tys. 100 złotych.

Reklama - Od razu po otrzymanym zgłoszeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania skradzionych pojazdów oraz ustalenia sprawcy tego przestępstwa. Już po kilkudziesięciu minutach odnaleźli skradziony skuter, znajdował się on w zaroślach w rejonie rzeki Rozogi. Po następnych kilkunastu minutach funkcjonariusze odnaleźli kolejny ze skradzionych pojazdów. Tym razem rower został ukryty na terenie Myszyńca w rejonie fontanny przy pl. Rynarzewskiego - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej komendy policji.

W wyniku szybkich, a co najważniejsze skutecznych działań, do sprawy zatrzymano 28-letnią mieszkankę powiatu ostrołęckiego, która przyznała się do kradzieży. Po wykonanych czynnościach pojazdy zostały przekazane prawowitemu właścicielowi.

Dalsze postępowanie w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, prowadzą mundurowi z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

Zdjęcie: KMP w Ostrołęce

Wyświetleń: 5578 komentarze: 2
04.07.2019, 12:30r. Drukuj
Powrót


Trampella @ 17:48, 04.07.2019

IP: 2a01:110f...923a

Szkoda, że mojego skradzionego auta jakos do tej pory nie znależli...pogratulowac sukcesu!!!!

Dozorca @ 08:26, 05.07.2019

IP: 195.242...138

Na waciki jej przybraklo i chciala przyzarobic, w pudle waciki nie benda jej potrzebne ;-)

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter