sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Przekroczona prędkość i brak uprawnień

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce udaremnili dalszą jazdę 29-letniej mieszkance powiatu ostrołęckiego, która poruszała się samochodem osobowym pomimo braku uprawnień. Dodatkowo policjanci w trakcie prowadzenia czynności ustalili, że kobieta posiadała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wczoraj popołudniu policjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców na terenie naszego miasta. W pewnym momencie zauważyli szybko poruszający się pojazd marki Fiat.

Reklama - Dzięki czujności policjantów z ostrołęckiej drogówki mieszkanka naszego powiatu nie uniknie odpowiedzialności karnej. Kobieta jadąc autem przekroczyła w obszarze zabudowanym prędkość o 20 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że nie posiada ona prawa jazdy, natomiast posiada orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Auto zostało zatrzymane do kontroli, za jego kierownicą siedziała 29-letnia mieszkanka naszego powiatu. Kobieta oświadczyła, że nie posiada prawa jazdy, gdyż te zostało jej zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu. Sprawdzenie jej w policyjnej bazie danych wykazało, że posiada ona orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą ostrołęccy policjanci - informuje asp. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Fot. KMP w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1682 komentarze: 0
09.07.2019, 12:09r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter