środa, 16 października 2019 r., imieniny Gawła, Florentyny, Grzegorza

BRW

Aktualności

Dzieci z Kultowni poznały zwyczaje koników polskich (zdjęcia)

Dzieci, które w czasie wakacji korzystają z oferty przygotowanej przez Kultownię Ostrołęckiego Centrum Kultury, na nudę nie narzekają. W ramach akcji "Małe wędrowanie - niemałe odkrywanie" grupa odwiedziła m.in. ośrodek hodowli koników polskich i hipoterapii w Laskowcu. Praca i zabawa ze zwierzętami dała im wiele radości.

Gospodarz ośrodka oprowadził dzieci po terenie i zapoznał z jego mieszkańcami - konikami ze stada.

Reklama - Pan Sławek opowiedział nam mnóstwo ciekawych rzeczy na temat ich zwyczajów i codziennego życia. Ale pobyt nie polegał tylko na słuchaniu - mogliśmy nakarmić źrebaka, pogłaskać każdego osobnika ze stada, a także wyszczotkować ogiera. Wybraliśmy się również na spacer po lesie, żeby z jego darów zrobić "kijki-włóczykijki". A kiedy zgłodnieliśmy, to sami piekliśmy kiełbasę na ognisku, popijając ją przepyszną herbatą z miętą, cytryną i imbirem, gotowaną w kotle Panoramiksa na ogniu! - wspominają wyprawę uczestnicy.

Dzień spędzony aktywnie i wypełniony mnóstwem atrakcji i wrażeń upływa błyskawicznie. Na szczęście Kultownia ma kolejne atrakcje w zanadrzu. Niebawem znów do nich zajrzymy.

Zdjęcia z wycieczki można oglądać na facebookowej stronie Kultowni.

Zdjęcie: Kultownia OCK.

Wyświetleń: 1147 komentarze: 1
11.07.2019, 09:50r. Drukuj

PROMOCJA

Powrót


sz. @ 22:54, 11.07.2019

IP: 188.146...36

Czyli poklepały konia po zadzie taka tam rozrywka . Najważniejsze że tanio.