sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

XVII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne (zdjęcia)

W siedzibie Placówki Terenowej KRUS w Ostrołęce odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom regionalnego etapu XVII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Do konkursu zgłoszono 24 gospodarstwa, które rywalizowały o cenne nagrody przygotowane przez organizatorów.

- Komisja konkursowa w dniach 26 kwietnia - 16 maja 2019 r. dokonała wizytacji i oceny 22 gospodarstw, spośród których wytypowała laureatów. Zdobywca pierwszego miejsca będzie reprezentował nasz region w etapie wojewódzkim konkursu. Gościom uroczystego finału zaprezentowano film z wizytówkami najlepszych gospodarstw - czytamy w informacji PT KRUS w Ostrołęce.

Reklama W tym roku zwyciężyło gospodarstwo Roberta Filochowskiego z Milewa Wielkiego w gminie Troszyn. Drugie miejsce zdobyło gospodarstwo Radosława Lisa z miejscowości Pieczyska w gminie Krasnosielc. Laureatami zostali również Państwo Justyna i Jan Majewscy z miejscowości Jelenie, położonego na terenie gminy Ostrów Maz, których gospodarstwo uplasowało się na trzecim miejscu.

Wyróżnienia otrzymali: Andrzej i Kamil Majkowscy z miejscowości Kruszewo w gminie Goworowo, Hanna i Tadeusz Błońscy z miejscowości Trzcianka w gminie Brańszczyk, Grzegorz Bałdyga z miejscowości Łyse, Mateusz Krakowiecki z miejscowości Nowe Wielątki w gminie Rząśnik, Joanna i Grzegorz Niestępscy z Przasnysza, Mariusz Dąbkowski z miejscowości Damiany w gminie Czerwin, Anna i Roman Czyżewscy z miejscowości Żochy w gminie Czerwin, Renata i Andrzej Tyszka z miejscowości Podbielko w gminie Stary Lubotyń, Barbara i Mirosław Ciach z miejscowości Łosinno w gminie Wyszków oraz Państwo Bożena i Jarosław Zaremba w miejscowości Zaręby Choromany w gminie Andrzejewo.

Reklama - Uczestnicy finału otrzymali cenne nagrody - wyroby zwiększające bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym. Na zakończenie Kierownik PT KRUS w Ostrołęce - Roman Szewczak, wyraził zadowolenie z rosnącej popularności organizowanego przez kasę konkursu, co ma wpływ na eliminację zagrożeń w gospodarstwach oraz przyczynia się do ciągłej ich modernizacji, czego efektem jest znaczny spadek wypadków w naszym regionie - czytamy w relacji.

Zdjęcie: KRUS Ostrołęka.

Zobacz zdjęcia:
XVII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Więcej zdjęć: XVII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Wyświetleń: 1556 komentarze: 0
12.07.2019, 09:32r. Drukuj
Powrót