czwartek, 23 stycznia 2020 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zderzenie audi z motocyklem

Do zderzenia osobowego audi z motocyklem doszło w sobotnie popołudnie w Łazach (gm. Olszewo-Borki). 52-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na skrzyżowaniu w lesie, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy jednośladu.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Łazach na ul. Sikorskiego. O szczegóły zapytaliśmy rzecznika prasowego ostrołęckiej policji, asp. Tomasza Żerańskiego.

Reklama - 52-letni kierowca audi, mieszkaniec naszego powiatu, jadąc od Olszewki w kierunku wsi Łazy, nie zastosował się do znaku a7 i wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście, 38-letnim mieszkańcu powiatu ostrołęckiego, który jechał w kierunku Przystani. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala - mówi asp. Żerański.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policja apeluje o ostrożność.

- Przypominamy o obowiązku stosowania się do znaków drogowych oraz zachowania szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do skrzyżowań i przejść dla pieszych. Nie przekraczajmy dozwolonej prędkości. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi na drodze może sprowadzić na nas poważne konsekwencje - mówi rzecznik.

Wyświetleń: 2482 komentarze: 2
13.07.2019, 17:23r. Drukuj
Powrót


Kierowca bombowca @ 07:10, 14.07.2019

IP: 185.240...152

Kierowca Audi mógł nie zauważyć motocykla z uwagi na ograniczenie widoczności.
W miejscu zdarzenia, podobnie zresztą jak w całym niemal powiecie, widoczność ograniczają wrastajace w drogę krzaki.
Mam prośbę do kierujących- piszcie zgłoszenia do starostwa, starosty z kopią do mediów niech w końcu zrobią wokół dróg porządek. Nie sztuką jest kilometry asfaltu wylewać, wyzwaniem jest je należycie utrzymać.

aneta @ 14:18, 15.07.2019

IP: 83.4...31

motocykliste lub kogos z rodziny proszę o kontakt mój e-mail: anetapi@mail.uk