środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Konkurs "Lider zmian" na Mazowszu

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje konkurs pod nazwą "Lider Zmian". O tytuł lidera oraz statuetkę mogą powalczyć samorządy, firmy, fundacje, stowarzyszenia, instytuty badawcze i naukowe, instytucje kultury, placówki edukacyjne oraz służba zdrowia.

Przedsięwzięcie to świetna okazja, by rozejrzeć się w swoim otoczeniu, docenić ciekawe i wartościowe inicjatywy, które zmieniają nasze życie każdego dnia.

Konkurs składa się z dwóch części. W pierwszej zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie danych statystycznych oraz z pomocą Kapituły Konkursowej. Druga część to głosowanie, w którym mieszkańcy będą mogli zdecydować, do kogo trafią statuetki. Głosowanie na projekty rozpocznie się 1 września 2019 r.

Nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach:

- "Lider Zmian. Samorząd",

- "Lider Zmian. Firma",

- "Lider Zmian. Nagroda Internautów",

- "Lider Zmian. Nagroda specjalna: (z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej).

Jak wziąć udział w konkursie?

Wszyscy Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, aby zwiększyć swoje szanse na kwalifikację, mogą sami zgłosić swój projekt (lub nawet kilka projektów) do konkursu. W tym celu, należy najpóźniej do dnia 10 sierpnia br. przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres [email]lider-zmian@mazowia.eu[/email].

Mieszkańcy Mazowsza mogą zgłaszać ciekawe projekty realizowane w swojej okolicy. Wystarczy przesłać swoją propozycję na adres [email]lider-zmian@mazowia.eu[/email] lub wysłać wiadomość na Facebooku (nie trzeba wypełniać formularza, wystarczy zwykła wiadomość).

Podsumowanie konkursu obędzie się podczas gali finałowej - 16 października 2019 r. w Warszawie.

Szczegóły dotyczące konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne są na www.funduszedlamazowsza.eu.

Fot. Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego.

Wyświetleń: 636 komentarze: 0
14.07.2019, 08:43r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter