środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Rowerzysta z powiatu ostrołęckiego potrącony w Grądach

Wczesnym rankiem, we wtorek 16 lipca, na drodze krajowej nr 60, w pobliżu miejscowości Grądy (powiat ostrowski), doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Kierowcą jednośladu okazał się być 37-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Zgłoszenie dotyczące wypadku dotarło do dyżurnego ostrowskiej policji przed godziną 7.00 rano.

Reklama - Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący iveco 35-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego, podczas wyprzedzania, z nieznanych na chwilę obecną przyczyn, potrącił, jadącego rowerem w tym samym kierunku, 37-latka z powiatu ostrołęckiego. Z uwagi na odniesione obrażenia rowerzysta został przewieziony do szpitala - informuje sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Ostrowscy policjanci nadal pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia. Jednocześnie funkcjonariusze proszą wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami wypadku o kontakt osobisty lub telefoniczny z wydziałem kryminalnym KPP w Ostrowi Mazowieckiej pod numerem tel. (29) 746-92-28 lub dyżurnym ostrowskiej komendy pod numerem tel. (29) 746-92-00.

Do wypadku doszło we wtorek 16 lipca br. około godz. 7.00.

Zdjęcie: KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Wyświetleń: 1590 komentarze: 0
17.07.2019, 16:48r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter