środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Goworowo: na sesji podziękowano sołtysom i radnym (wideo)

Samorząd gminy Goworowo docenił pracę lokalnych liderów wiejskich i sołtysów, którzy działają na rzecz swoich miejscowości, lokalnych społeczności oraz całej gminy. Podziękowania, życzenia i listy gratulacyjne przekazali przedstawiciele władz - wójt oraz przewodnicząca rady gminy.

Sołtysi i radni to osoby, które stanowią bezpośredni łącznik pomiędzy samorządem a mieszkańcami.

Reklama Od nich w dużej mierze zależy rozwój lokalnej infrastruktury, inicjatywy kulturalne, rozrywkowe i sportowe, to oni zwołują wiejskie zebrania, myślą nad tym, jak celnie wykorzystać fundusz sołecki, aby realizowane w jego ramach zadania najlepiej służyły mieszkańcom. Pełnią też rolę mężów zaufania w środowisku lokalnym i stanowią wsparcie dla mieszkańców.

- Władze gminy Goworowo doceniły pracę swoich sołtysów i radnych, honorując ich pamiątkowymi listami gratulacyjnymi na koniec kadencji 2014-2018. Podczas XI sesji Rady Gminy Goworowo, wójt wraz z przewodniczącą rady złożyli podziękowania sołtysom i radnym składając wyrazy uznania za pełną zaangażowania pracę dla dobra społeczności lokalnej.Podziękowali również za wysiłek włożony na rzecz rozwoju poszczególnych sołectw gminy i życzyli dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym - informuje Kamila Lipka, podinsp. ds. obsługi rady i jej organów Urzedu Gminy w Goworowie.

Relację z sesji można obejrzeć na kanale YouTube gminy Goworowo.

Zdjęcie: Urząd Gminy w Goworowie

 

Wyświetleń: 1103 komentarze: 0
22.07.2019, 10:13r. Drukuj
Powrót