piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Kolorkurp - najnowocześniejsza malarnia proszkowa w regionie

Kolorkurp to nowoczesna malarnia proszkowa zlokalizowana tuż pod Czerwinem, na trasie Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka. Główna działalność to malowanie proszkowe materiałów stalowych i aluminiowych. Bogata oferta oraz innowacyjna linia produkcyjna plasują zakład w czołówce firm tej branży w regionie.

Dwie nowoczesne niezależne linie do malowania proszkowego pozwalają na realizację zarówno dużych jak i małych zamówień. Firma posiada największe i najnowocześniejsze komory do utwardzania farb proszkowych w regionie. W celu zapewnienia najwyższej jakości powłok lakierniczych elementy przed lakierowaniem proszkowym poddawane są procesom przygotowawczym w automatycznej kabinie.

Dlaczego Kolorkurp?

Doświadczeni specjaliści, najwyższej klasy sprzęt, szybkie terminy realizacji zamówień oraz doskonała lokalizacja zakładu sprawiają, że Kolorkurp jest idealnym rozwiązaniem dla wymagającego klienta.

Filozofią firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług w bardzo krótkich terminach. Dlatego postawiono na najwyższej jakości sprzęt i doświadczonych operatorów. Kolorkurp korzysta z zaawansowanych technicznie urządzeń renomowanych marek takich jak Wagner oraz farb i lakierów renomowanych producentów. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dbając o zadowolenie klientów i doradzając w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi jak i przedsiębiorstwami działającymi w naszym regionie.

W ofercie znajdziecie:

1. Piaskowanie

2. Śrutowanie

3. Oczyszczanie powierzchni

4. Malowanie proszkowe

Malarnia proszkowa zlokalizowana przy drodze krajowej 627 na trasie Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka.

 

Zapraszamy,

Kolor-Kurp Sp. z o.o.

Zaorze 25 B, 07-407 Czerwin

Kontakt pod numerami tel.: 885-886-221, 600-020-822, 791-628-403 lub e-mail: [email]biuro@kolorkurp.pl[/email].

Chcesz poznać szczegółową ofertę firmy, wejdź na stronę kolorkurp.pl.

 

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2019 komentarze: 0
22.07.2019, 11:51r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter