sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Przycinka drzew pod liniami średniego napięcia

Na terenie Ostrołęki oraz gmin powiatu ostrołęckiego prowadzone będą prace przy wycince i przycinaniu drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznej średniego napięcia. Prace są wykonywane w celu zapobieżenia ewentualnej awarii i eliminacji zagrożenia bezpieczeństwa.

Przycinka będzie prowadzona na terenie gmin: Myszyniec, Łyse, Kadzidło, Lelis, Baranowo, Olszewo-Borki, Rzekuń i miasta Ostrołęki.

Reklama - Nasi pracownicy podejmują próby kontaktu z państwem w celu dotarcia z informacją o zakresie prowadzonych prac na poszczególnych działkach. Gałęzie drzew i krzewów przekroczyły odległości bezpieczne od skrajnych linek linii średniego napięcia, w związku z czym istnieje konieczność ich niezwłocznej przycinki, w celu niedopuszczenia do awarii i zagrożenia bezpieczeństwa życia - czytamy w komunikacie PGE Dystrybucja, oddział w Warszawie.

Wykonawcą umowy jest: Usługi Leśne i Ogrodnicze Elitelas z Baranowa Sandomierskiego. Kontakt oraz informacje dotyczące terminów wycinki pod numerem tel. 508-843-136, e-mail: elitelas.wn3@gmail.com.

Wyświetleń: 652 komentarze: 1
27.07.2019, 09:09r. Drukuj
Powrót


Czepiam się @ 17:21, 27.07.2019

IP: 188.146...90

A na zdjęciu słup wysokiego napięcia.