wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Pomóż się przytulić! Wielka zbiórka pluszaków do sali wybudzeń

Urząd Miasta w Ostrołęce włączył się do akcji "Pomóż się przytulić! Wielka zbiórka pluszaków do sali wybudzeń". Akcja ma na celu zebranie jak największej ilości maskotek dla dzieci, które wybudzą się po operacjach w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Inicjatorką zbiórki jest Iwona Kulas. Pani Iwona przyniosła do ratusza duży karton z oznaczeniami na temat prowadzonej akcji. I to ona zadba o to, by wypełniony karton dotarł do podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.    

Reklama Ostrołęcki urząd miasta postanowił wesprzeć akcję charytatywną, polegającą na zbiórce pluszaków dla podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka. Maskotki będą przekazywane maluchom w sali wybudzeń. Zabawki pełnią rolę terapeutyczną i z pewnością sprawią przyjemność wybudzonym po operacji małym pacjentom.

- Pluszaki zbierane są w kilkunastu miejscowościach. W Ostrołęce można je przekazać w urzędzie miasta przy placu gen. Józefa Bema 1. Odpowiedni karton znajduje się przy biurze podawczym - informuje Urząd Miasta w Ostrołęce.

Zabawki muszą być nowe, wymagana jest metka. Używane, czy też zanieczyszczone pluszaki, mogłyby zaszkodzić osłabionym po operacji pacjentom.

Fot. Urząd Miasta w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1612 komentarze: 0
29.07.2019, 10:04r. Drukuj
Powrót