środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Strażnicy więzienni z wizytą w Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie (zdjęcia)

Dzieci biorące udział w wakacyjnym wypoczynku zorganizowanym przez Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie spotkały się z pracownikami Zakładu Karnego w Przytułach Starych. Spotkanie miało na celu przybliżenie uczestnikom specyfiki pracy strażników więziennych.

Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie odwiedzili nietypowi goście - strażnicy więzienni z Zakładu Karnego w Przytułach. Mundurowi przekazali dzieciom garść informacji na temat pracy w służbie więziennej. Ponadto funkcjonariusze zaprezentowali umundurowanie i sprzęt, którym dysponują podczas pełnienia swoich obowiązków.

Reklama - Dzieci miały możliwość przymierzyć kask, maskę przeciwgazową, tarczę, kamizelkę oraz obejrzeć samochód do transportu więźniów - informują organizatorzy spotkania.

Spotkanie ze strażnikami więziennymi było okazją do podsumowania tegorocznych wakacji z CK-BiS w Lelisie. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i posiliły się smaczną kiełbaską z ogniska.

Wydarzenie odbyło się w piątek 26 lipca w Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie.

Więcej zdjęć ze spotkania można obejrzeć na profilu facebookowym Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie.

Fot. Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie.

Wyświetleń: 935 komentarze: 2
30.07.2019, 09:31r. Drukuj
Powrót


Miś @ 09:40, 30.07.2019

IP: 5.173...193

Tego typu informacje powinny znaleźć odbicie w kronice CKBiS. Po co światu takie wieści. Media mają przekazywać ważne wydarzenia a nie kto kogo odwiedził w domu kultury. Gdyby to był Donald Tramp to rozumiem, ale....

... @ 13:33, 31.07.2019

IP: 5.173...177

Co oni mają wspólnego z kulturą??????????????????????.