sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Na osiedlu Stacja będzie Klub Seniora

Seniorzy z osiedla Stacja będą mogli spotykać się w świetlicy "Elfy" mieszczącej się przy Placu Dworcowym i tym samym funkcjonować jako klub. Miejsce to wyznaczył prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik na prośbę radnej Ewy Szatanek, która zwróciła się do włodarza w imieniu mieszkańców osiedla.

- Mieszkańcy osiedla Stacja wyszli z inicjatywą utworzenia Klubu Seniora, który miałby na celu integrację i aktywizację społeczną. Główną potrzebą działania takiego klubu jest miejsce spotkań. W imieniu seniorów osiedla Stacja, zwracam się z prośbą o wyznaczenie możliwie dostępnego lokalu, na tym osiedlu, do organizacji spotkań tych osób - czytamy w interpelacji radnej Ewy Szatanek.

Reklama Włodarz Ostrołęki wyraził zadowolenie z chęci utworzenia Klubu Seniora przez mieszkańców osiedla Stacja i poinformował, że do miejsca spotkań wyznacza świetlicę "Elfy" mieszczącą się przy Placu Dworcowym 4.

- Jednocześnie proszę, aby z grupy osób spotykających się została wyznaczona osoba, która weźmie odpowiedzialność za składniki majątkowe znajdujące się w świetlicy. Dane osobowe i kontakt telefoniczny tej osoby proszę przekazać do Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich - poinformował prezydent Łukasz Kulik.

Wyświetleń: 904 komentarze: 0
30.07.2019, 11:38r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter