piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Ostrołęka kolejnym miastem z nowoczesnym oddziałem Banku BNP Paribas (zdjęcia)

Od kilku dni w Ostrołęce działa digitalowy oddział Banku BNP Paribas. To kolejna tego typu placówka uruchomiona w ostatnim czasie przez bank. Bank BNP Paribas sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów.

W nowym formacie, placówki wyposażone są w tablety i inne urządzenia przyspieszające bankowe procesy.

- Jako bank zmieniającego się świata, śledzimy i dostrzegamy potrzeby naszych klientów. Staramy się dostosowywać do ich oczekiwań i odpowiadać na nie. Naszym celem jest zapewnienie klientom większej dostępności i wygody. Będziemy konsekwentnie pracować nad podnoszeniem standardów placówek, kierując się wyborami klientów i dbając jednocześnie o komfort pracy naszych doradców. Digitalizacja i prostota to dwa z pięciu głównych filarów naszej strategii, a nowy format oddziałów łączy je oba - mówi Maciej Chlebowski, dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.

W nowym oddziale nie zapomniano o komforcie klientów. Każdy, kto zechce spotkać się z doradcą, może umówić się na rozmowę w odpowiednio przygotowanej salce konferencyjnej i omówić swoje finansowe sprawy przy filiżance świeżo parzonej kawy. W oddziale w Ostrołęce wyznaczono również strefę przyjazną dzieciom, w której najmłodsi znajdą dla siebie rozrywki, pozwalające rodzicom poświęcić swoją uwagę w pełni sprawom finansowym.

Klienci przyzwyczajeni do bankowych okienek, czy biurowego wystroju zaskoczeni zostaną również zieloną ścianą ozdobioną mchem chrobotkiem oraz dźwiękami śpiewu ptaków.

Zapraszamy,

Oddział Banku BNP Paribas

Ostrołęka, ul. gen. Fieldorfa "Nila" 9

Bank jest dostępny dla klientów w poniedziałek w godzinach 10.30-18.00, od wtorku do piątku w godzinach 8.30 do 16.00.

Zobacz zdjęcia:
Ostrołęka kolejnym miastem z nowoczesnym oddziałem Banku BNP Paribas

Więcej zdjęć: Ostrołęka kolejnym miastem z nowoczesnym oddziałem Banku BNP Paribas

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5590 komentarze: 0
01.08.2019, 15:28r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter